Monica Bellucci vėl vieniša: išsiskyrė su 18-ka metų jaunesniu mylimuoju

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-03 12:28
Nuo tada, kai pirmą kartą Monica Bellucci (54) parodė pasauliui naują mylimąjį – dailininką, galerininką Nicolą Lefrebvre (36) – nuolat sklido kalbos apie jų santykius ir nemažą amžiaus skirtumą. Tąkart kartu jie pasirodė paskutinės Karlo Lagerfeldo „Chanel“ kolekcijos pristatyme Didžiuosiuose rūmuose, o vėliau vis dažniau buvo matomi kartu. Visgi, Prancūzijos žiniasklaida praneša, kad pora pasuko skirtingais keliais.

Nors skyrybų priežasčių neaiškino, Monica Belluci pati patvirtino šią žinią.

„Mes labai mylime vienas kitą, tačiau mūsų santykiai pasikreipė kita linkme. Mes liksime draugai visam gyvenimui,“ – atviravo aktorė. 

Kalbama, kad Monica ir Nicolas susipažino praėjusią vasarą Žydrajame krante. O prieš kurį laiką interviu „Paris Match“ nesenstanti italė sakė keli mėnesiai gyvenanti su vyru. „Jis – kitos profesijos atstovas, bet jam, kaip ir man, tenka daug keliauti, todėl puikiai mane supranta“, – intrigavo aktorė.

Nicolas – prancūzas, gimęs Bulonė-Bijankūre, Šiaurės Prancūzijoje. Augo Paryžiuje, čia ir gyvena, turi savo meno galeriją. Nuo vaikystės daug keliauja po pasaulį – šia aistra užkrėtė tėvai. Apie juos šiltai atsiliepia visuose interviu ir vadina įkvėpimo šaltiniu, ypač – šviesaus atminimo mamą. Po jos mirties 2009 metais ir nusprendė galutinai atsidėti menui. Buvęs modelis, aukcionų vedėjas. Baigęs meno studijas Tarptautinėje meno mokykloje Paryžiuje, prestižinę Luvro mokyklą.

Kaip pats yra sakęs interjero ir gyvenimo būdo žurnalui „The Socialite Family“, jo darbas – pateikti senus daiktus, kad medžiagos, kultūra bei laikas susijungtų ir atiduotų pagarbą mūsų bendroms šaknims. Lefèbvre’o sukurti objektai atrodo labai patraukliai ir, turint galvoje nūdienos tendencijas, turėtų būti perkami.

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.

Kaip ir jo mylimoji, auginanti dvi dukras Devą (14) ir Léonie (8), kurių tėvas – buvęs Monicos sutuoktinis aktorius Vincent’as Casselis (52), Nicolas turi dukrą Anahi (7), figūruojančią visuose reportažuose iš Lefèbvre’o namų. Taigi naująją porą sieja ne tik kelionių aistra ir pašėlęs gyvenimo tempas, bet ir bendri šeimyniniai rūpesčiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai