Monica Bellucci tvirtina, kad Prancūziją palieka ne dėl mokesčių

Monica Bellucci / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-24 14:56
Italų kilmės aktorė Monica Bellucci kategoriškai tvirtina, kad jos planuojamas išsikraustymas iš Prancūzijos į Braziliją neturi nieko bendra su būsimu mokesčių padidinimu, kuris iš Prancūzijos jau išginė Gerard'ą Depardieu.

Žmonės.lt anksčiau jau rašė, kad įžymusis prancūzų aktorius, kuris griežtai kritikavo Prancūzijos politikus dėl planų įvesti 75 proc. mokestį turtingiausiems šalies gyventojams, neseniai išsikraustė į kaimyninę Belgiją ir priėmė Rusijos pilietybę.

M.Bellucci daug metų gyveno Paryžiuje su savo vyru, prancūzų aktoriumi Vincent'u Casseliu, bet jiedu neseniai įsigijo nuosavybės Brazilijoje, tad pasklido kalbos, kad ji taip pat nusprendė išsikraustyti ir taip išvengti naujųjų mokesčių.

Tačiau pati filmo „Matrica. Perkrauta“ žvaigždė tvirtina, kad jie į Braziliją emigruoja todėl, kad abu jau prieš daug metų įsimylėjo tą šalį ir nusprendė pakeisti savo gyvenimą. Interviu žurnalo „Vogue“ braziliškajai versijai ji sakė: „Įsimylėjau šią šalį prieš 18 metų. Visose pasaulio vietose yra savų problemų, bet man patinka tai, kaip jūs reaguojate į savąsias – poetiškai“.

„Galbūt po penkerių metų grįšiu į Romą, savo mėgstamiausią miestą, bet dabar mano vieta yra čia, paplūdimyje, stebint žmones gatvėse ir jaučiant jūros energiją“, – pridūrė aktorė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai