Monica Bellucci pasauliui pristatė mylimąjį: sužavėjo jaunesnis menininkas

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-05 19:09
Pirmą kartą po skyrybų su aktoriumi Vincentu Casselliu Monica Bellucci apie naujus jausmus užsiminė 2017 metais. Tačiau nuo to laiko aktorė širdies reikalus slėpė po devyniais užraktais. Pagaliau Monica nusprendė, kad atėjo tinkamas metas... Pasauliui ji pristatė jauną ir perspektyvų savo vaikiną.

Per antradienį vykusį „Chanel“ mados namų surengtą šou, skirtą Karlui Lagerfeldui pagerbti, Monica Bellucci pirmą kartą parodė savo antrąją pusę. Pasak leidinio „Vanity Fair“, aktorė susitikinėja su prancūzų artistu, kuris kadaise siejo save su dizainu bei mada.

Dar prieš oficialiai pristatydama Nicolą, Monica viešai apie slaptą romaną sakė: „Nežinau, ar jį galima laikyti normaliu vyru, bet mūsų gyvenimo ritmai sutampa. Dėl savo ritmo jis suvokia manąjį. Nesugebėčiau kitaip gyventi.“

Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.
Monica Bellucci ir Nicolas Lefebvre/Vida Press nuotr.

Per mados pristatymą Nicolas nebuvo vienintelis Monicos kompanionas. Aktorė ten susitiko ir Karlo Lagerfeldo mūzą Claudią Schiffer. 

Geros bičiulės pozavo fotografams ir kartu su armija gražuolių nubraukė ašarą, kai baigėsi paskutinis „Chanel“ mados namų ikonos Karlo Lagerfeldo kolekcijos pristatymas.

Karlo Lagerfeldo 2019-ųjų kolekciją pristatė pačios mylimiausios. 

Viena iš debiutančių ant „Chanel“ podiumo – aktorė Penelope Cruz. „Oskaro“ laureatė, kuri „Chanel“ veidu tapo 2018 metais, pasirodė drauge su Karlo Lagerfeldo garbintais modeliais: Cara Delevingne, Mariacarla Boscono, Amanda Sanchez, Soo Joo Park, Anna Ewers bei kitomis.

Naujausi straipsniai