Monake susituokė Europos artistokratai Pierre'as Casiraghi ir Beatrice Borromeo

Pierre'as Casiraghi ir Beatrice Borromeo / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 11:17
Europos aukštuomenėje šis šeštadienis – ypatinga šventė, mat Monake susituokė kunigaikštytės Caroline sūnus Pierre'as Casiraghi (27 m.) ir jo išrinktoji italų aristokratė Beatrice Borromeo (29 m.).

Legendinės Holivudo aktorės ir Monako princesės Grace Kelly anūkas Pierre'as Casiraghi ir Beatrice Borromeo vyru ir žmona tapo Monake, kur bus įregistruota civilinė santuoka. Jų vestuvėse dalyvavo 70 artimiausių draugų ir šeimos narių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Po trumpos ceremonijos planuota trumpai pakelti šampano taures už jaunavedžius, o po to visi patraukė į Monako rūmų sodą, kur surengta „neformali“ iškyla. Čia jaunavedžių laukė dar apie 500 kviestinių svečių – visų jų paprašyta vilkėti tautiniais kostiumais. 

Vakarėjant Pierre'o Casiraghi ir Beatrice Borromeo šventės svečiams dainavo Stingas, o vidurnaktį laukta įspūdingų fejerverkų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Lygiai po savaitės, rugpjūčio 1-ąją, Pierre'as Casiraghi ir Beatrice Borromeo svečius sukvies į dar vieną šventę – Italijos šiaurėje, vienoje iš Madžorės ežero salų, kuri nuo XVI amžiaus priklauso nuotakos šeimai, bus surengta religinė ceremonija ir prašmatni puota. 

Pierre'as Casiraghi ir Beatrice Borromeo amžiną meilę vienas kitam prisieks po septynerius metus trukusios draugystės.

Žmonės.lt

Temos:

Santuoka Aktualu

Naujausi straipsniai