Monake susituokė F-1 pilotas Nico Hülkenbergas ir drabužių dizainerė Eglė Ruškytė

Nico Hülkenbergas ir Eglė Ruškytė / Asmeninio albumo ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Monake susituokė žinomas F-1 pilotas Nico Hülkenbergas (33) ir lietuvė, nertų drabužių dizainerė Eglė Ruškytė (33).

Po vestuvių Eglė Ruškytė pasirinko vyro pavardę ir tapo Egle Hülkenberg.

Žurnalui „Žmonės“ dizainerė prieš metus paatviravo apie jos ir žinomo lenktynininko pažintį bei santykių išbandymus.

„Mus sujungė tos pačios nertos suknelės... Tai nutiko vieną iš pirmųjų mano vasarų Kanuose. Būtent tuo metu ir Nico persikėlė gyventi iš Šveicarijos į Monaką. Jis su draugais užsuko papietauti į „La Guérite“. Tądien aš dirbau butike. Mudu prasilenkėme ir žvilgsniai susitiko. Per pietus jo bičiulė nusipirko vieną iš mano suknelių. Jai daviau savo vizitinę kortelę. Ir Nico tą kortelę pastebėjo. Kitą dieną jis man paskambino ir pakvietė pietų. Taip radau dar vieną nuolatinę klientę ir sutikau savo meilę.

Neturėjau jokios nuovokos, kas tas žmogus. F-1 man buvo tolimas sportas, žinojau, matyt, vienintelį atstovą – Michaelį Schumacherį. Iš pradžių į mūsų pažintį žiūrėjau gana skeptiškai, maniau, kad tai – tik vienos vasaros romanas. Tačiau štai jau penkti metai esame kartu.

Mudu – labai gera komanda. Priimame vienas kito pranašumus ir trūkumus, visada vienas kitam padedame. Kartais net sunku patikėti, kad taip puikiai tarpusavyje derame. Aišku, kaip ir visoms poroms, mudviem nutinka visko. Buvome išsiskyrę porą kartų, bet kaskart grįžtame dar stipresni“, – atviravo Eglė.

Paklausta, ar ji jaučiasi laiminga, E.Ruškytė patikino, kad tikrai taip, ir nors daug kam laimė asocijuojasi būtent su pagausėjusia šeima, moteris teigė, kad judviejų su Nico požiūriai šiuo klausimu sutampa, tad jie niekur neskubėjo.

„Tikrai, esu labai laiminga. Gal kas stebėsis, kad man trisdešimt dveji, o aš vis dar nesukūrusi šeimos, neturiu vaikų. Svarstys, kad galbūt su ja kažkas ne taip... Tačiau neįsėdau į tą traukinį, kai bendraamžės kūrė šeimas, gimdė, o dabar noriu pagyventi sau kuo ilgiau. Mudviejų su Nico požiūris tuo klausimu sutampa. Turime maksimaliai turiningai išnaudoti šitą laiką, kad paskui savo vaikams galėtume pasakyti, jog gyvenome be galo įdomiai“, – prieš metus žurnalui „Žmonės“ sakė ji.

Nico Hülkenbergas ir Eglė Ruškytė / Asmeninio albumo nuotrauka

Nicolas „Nico“ Hülkenbergas – profesionalus vokiečių lenktynininkas, 2009 m. GP2 serijos, 2008 m. Formulės 3 Euroseries ir 2006–2007 m. A1 Grand Prix čempionatų nugalėtojas.

2010 m. debiutavo Formulėje 1, Williams komandoje.

Eglė Ruškytė – išskirtinių nertų drabužių kūrėja (19 nuotr.)
+13

Skaitykite daugiau