Moldovoje viešėjusi Daina Bilevičiūtė pasimatymams laiko neturėjo

Daina Bilevičiūtė / Zigmanto Jablonskio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-18 11:11
Tiesiai iš oro uosto Daina Bilevičiūtė atskubėjo į populiaraus BTV projekto „Muzikinė kaukė“ repeticijas.

„Muzikinės kaukės“ dalyvė su savo mokiniais ką tik grižo iš Moldovos. D.Bilevičiūtės mokiniai dalyvavo Moldovos muzikiniame konkurse, o vokalo mokytoja jame tapo komisijos nare. 

„Grįžau su šypsena veide. Įspūdžių be galo daug. Teko dainuoti moldavų kalba, susipažinau su moldavų tradicijomis. Vyrai nuostabūs, sulaukėme daugybės dėmesio. Kvietė vakarieniauti į restoranus. Tačiau nebuvo laiko, nes mano meilės objektas tuo metu buvo muzika“, – pasakojo ji.

Šį šeštadienį muzikinio projekto dalyvė Daina Bilevičiūtė įkūnys Veroniką Povilionienę. Veronika Povilionienė – garsi lietuvių folkloro dainininkė. Ji žinoma  savo tradicinėmis liaudies dainomis ir moderniomis liaudies dainų aranžuotėmis. 

Dainai Bilevičiūtei šią nuostabaus balso dainininkę įkūnyti buvo itin sunki užduotis. „Įkūnyti Veroniką Povilionienę didžiulis iššūkis. Labai jaudinausi prieš pasirodymą. Veronika Povilionienė – tai lietuviška vertybė. Pop dainą dar gali padainuoti, tačiau sugebėti atlikti kūrinį folklorine maniera yra labai sudėtinga“, – sakė ji.

Dainos Bilevičiutės ir kitų „Muzikinės kaukės“ dalyvių pasirodymus žiūrovai išvys jau šį šeštadienį 19 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama