Mokyklą baigianti „X Faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūtė: „Noriu metus pailsėti nuo visko“

Monika Pundziūtė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-03 15:25
Kai daugeliui abiturientų ramybės neduoda klausimas, kur stoti, taip pat mokyklą baigianti „X Faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūtė dėl to visiškai nesijaudina. Dainininkė žada metus likti Lietuvoje: kurti muziką, dainuoti ir ilsėtis.

Šiemet mokyklą baigianti dainininkė Monika Pundziūtė netrukus pasiims mokyklos baigimo atestatą, tačiau kol kas dėl studijų planų neturi – žada metus likti Lietuvoje, kol galiausiai nuspręs, ką ir kur nori studijuoti.

„Noriu pasiimti laisvus metus, išnaudoti viską, ką galiu čia, ir tuo pačiu metu labai tiksliai ir tvirtai apsispręsti, kur ir ką aš noriu studijuoti, noriu susirasti geriausius mokytojus, o ne stoti bet kur, kur papuola. Nemėgstu daryti visko atmestinai. Kadangi neturėjau tam laiko prieš tai, dabar noriu metus pailsėti nuo visko ir per tą „poilsį“ koncertuoti bei išsirinkti patį geriausią variantą studijoms“, – Žmonės.lt kalbėjo Monika.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Monikos galvoje vienareikšmiškai mintys sukasi tik apie muzikos studijas, tačiau tikrai ne Lietuvoje: „Aš noriu studijuoti ne vien vokalą, o ir dainų rašymą. Užsienio muzikos programose paraleliai galima studijuoti daugiau dalykų, kokių Lietuvoje net kvapo nėra.“

Tai jau ėmė kurti savo dainas? „Visi žmonės, kurie groja fortepijonu ir dainuoja, kuria dainas. Lygiai taip ir aš. Tikiuosi, kad vieną dieną mano kūryba išvys dienos šviesą. Per tuos laisvus metus tai ir norėčiau įgyvendinti.“

O išvykus studijuoti į užsienį, Paulius liktų vienas Lietuvoje? „Niekas nesako, kad aš jį palikčiau. Čia jau labai asmeniniai dalykai, nenoriu komentuoti.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Monika jau gali pasigirti gavusi aukščiausią įvertinimą iš vokalo egzamino. Dvi dainas egzaminui rinkosi pati dainininkė, vieną dainą parinko dėstytoja. Ji iškėlė nemenką tikslą – Monika baigiamajame egzamine turėjo atlikti įspūdingą ir vokaliai labai sunkią Beyonce dainą „Listen“.

„Aš mielai sutikau su mokytojos išrinkta daina, nes tai buvo Beyonce! Buvo tikrai, ką veikti. Per metus reikėjo prie dainos padirbėti taip, kad nebebūtų prie ko prikibti.“

Žiūrėkite Monikos Pundziūtės baigiamąjį pasirodymą, kuriame atlikėja perdainavo Beyonce dainą „Listen“:

Monika pripažįsta, kad prasidėjusi muzikinė karjera jai suteikė labai daug pasitikėjimo savimi ir prisidėjo prie puikaus įvertinimo.

„Prieš „X Faktorių“ labai nepasitikėjau savimi, tikrai nemaniau, net nesvajojau apie 10-uką. O dabar pasitikėjimo savo vokalu turiu daug daugiau, visi žmonių žodžiai, komplimentai skamba galvoje, kai dainuoju, daug labiau pasitikiu tuo, ką darau. O tas ir buvo svarbiausia egzamine – visiškai atsiduoti trims pasiruoštoms dainoms ir atlikti jas geriausiai. Egzamino metu taip dainavau, taip atsipalaidavau, kad vieną akimirką net apsvaigau“, – juokėsi M.Pundziūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Mokykloje Monika taip pat jau laikė anglų kalbos egzaminą: „Anglų egzaminas taip pat laikiau praėjusią savaitę, po kurio iškart į koncertą važiavau. Manau, kad egzaminas gerai pasisekė, nes anglų kalba man nesvetima. Dabar liko pats baisiausias – lietuvių kalbos.“

Egzaminų rezultatų Monika nuspėti nenori – sako, gali prisišnekėti dar. Tačiau mano, kad viskas turėtų pasisekti ir pataria moksleiviams netinginiauti.

„Neįsivaizduoju, kokių rezultatų tikėtis. Juk būna, kad geriausiai besimokantys gauna blogiausius įvertinimus, o tie, kurie mokosi blogiausiais pažymiais, išlaiko geriausiai. Aš tikrai nesu moksliukė, man mokytis įdomu tik tuos dalykus, kurie man yra aktualūs. Nesakau, kad blogai mokausi, tikrai ne. Bet galiu pasakyti taip: jei galėčiau iš naujo pereiti šiuos paskutinius ketverius metus, galbūt daugiau laiko skirčiau mokslams. Tai tiems, kurie dar nebaigė mokyklos, būtų palinkėjimas – paskutinėms savaitėms darbų palikti nereikia, netinginiaukite“, – juokavo Monika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai