Mokslininkų sukurtoje vandens formulėje – jaunystės eliksyras

ESTHEDERM
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-24 11:31
Jaunystės eliksyro paieškos prasidėjo dar nuo senųjų Antikos laikų. Kas nėra girdėjęs apie Kleopatros pieno vonias, alchemikų bandymus sukurti nemirtingumo formulę ar nuo neaiškių eliksyrų mirusius Kinijos imperatorius, siekusius ilgaamžiškumo? Istorijų ir legendų apie tai yra ne viena, tačiau šiais laikais jaunystės ir grožio eliksyrą galima rasti kur kas paprastesniais būdais.

Valgyti daug česnako, medaus ir citrinos – tai tradicinis, natūralus būdas atitolinti senėjimą. Laiko leidimas gryname ore, fizinis aktyvumas ir kokybiškas miegas taip pat neatsiejami nuo ilgaamžiškumo. Kalbant apie odos jaunystę, daugiausia dėmesio tam skiria moterys. Nuo rytinių ritualų apsiprausiant šaltu vandeniu iki nanotechnologijas panaudojant sukurtos kosmetikos ar naujausių aparatų, garantuojančių geriausius grožio rezultatus.

Tuo tarpu odos priežiūros priemones kuriančios didžiosios kosmetikos įmonės investuoja didelę dalį savo pelno, siekdamos sukurti inovatyvias odą jauninančias formules. Tokie ingredientai, kaip antioksidantai, AHA rūgštys, retinolis, enzimai, peptidai ar vitaminas C yra įvertinti ne tik kosmetikos priemonių kūrėjų, bet ir jaunystės produktų ieškančių moterų bei vyrų.

1999 m. tarptautinės prancūzų įmonės „Institut ESTHEDERM Paris“ mokslininkai biologai sukūrė ypatingą vandenį, kurį naudoja visose savo odos priežiūros priemonėse. Patentuotas ląstelinis vanduo sukurtas remiantis odoje esančio vandens sudėtimi. Vienintelis toks kosmetikos rinkoje 100% atitikdamas odoje esančių mineralinių druskų koncentracijas, patekęs ant odos jis sukuria odos ląstelėms tobulą aplinką, išsaugančią jų gyvybingumą. Šis išskirtinis vanduo pripildo ląsteles energija, kuri būtina optimaliam funkcionavimui, o tai reiškia ir aktyviųjų jaunystę saugančių ingredientų pasisavinimą. Pripildžius odos ląsteles energija, jos ilgiau išlieka gyvybingos, greičiau gali pasisavinti kremų ar serumų naudą. O tai reiškia, kad oda ilgiau išlieka jauna.

Ląstelinio vandens migla
Ląstelinio vandens migla

Be tobulos, jų morfologiją išsaugančios, aplinkos odos ląstelėms ir metabolizmui būtinos energijos, ląstelinis vanduo yra pripildytas natūraliais odai antioksidantais. Tai paverčia vandenį, kuris įprastai kosmetikoje naudojamas dėl konsistencijos, aktyviu jaunystę saugančiu ir senėjimo ženklus atitolinančiu ingredientu. O vanduo (lot. aqua) bet kuriame produkte yra pats pirmasis, vadinasi, didžiausias kiekiu ingredientas. Visuose savo produktuose vienintelė kompanija „ESTHEDERM“ naudoja išimtinai tik ląstelinį vandenį.

Kasdienis ląstelinio vandens naudojimas užtikrina ilgalaikį odos kokybės išsaugojimą ir pristabdo senėjimo procesus. Kadangi šis vanduo yra biologiškai suderintas (turi tarpląsteliniui skysčiui būdingų fiziologinių savybių), jis puikiai susigeria į odą ir yra tinkamas naudoti visiems. Tai kokybiškas, odos drėgmę atitinkantis, drėkinimas, pagerinta odos kokybė, skaistumas ir glotnumas. Ląstelinis vanduo pats iš savęs sustiprina kitų odos priežiūros produktuose esančių aktyviųjų sudedamųjų dalių poveikį.

Šiuo vieninteliu tokiu pasaulyje vandeniu gali mėgautis visi, naudojantys prancūzų įmonės „ESTHEDERM“ produkciją. Ląstelinį vandenį galima įsigyti ir kaip atskirą produktą bei papildyti savo kasdienę grožio rutiną. 2018 m. atnaujinus ląstelinio vandens liniją, vienas populiariausių pasaulyje „ESTHEDERM“ produktų sidabrinis flakonėlis su ląstelinio vandens patentu tapo dar galingesnis. Pripildžius hialurono rūgštimi, naujoji ląstelinio vandens migla savyje talpina visą ląstelinio vandens naudą, kuri būtina gražiai ir ilgiau jaunai odai bei iškart sustiprina po to naudojamo kremo drėkinamąsias savybes.

„ESTHEDERM“ produkcijos ieškokite didžiosiose vaistinėse ir pas kosmetologus. Daugiau informacijos rasite www.esthederm.lt.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai