Vasariška kunigaikštienės Catherine apranga: mokomės elegancijos ir paprastumo

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine (2012-ųjų rugsėjį) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-22 12:00
Kembridžo kunigaikštienė Catherine puikiai žino, kas jai tinka, ir yra tituluojama stilingiausia moterimi. Jos vasariškas įvaizdis visada gaivus ir priverčia atsisukti ne vieną. Galbūt nebūtina vaikytis madų, o idėjų pasisemti galima iš pačių geriausiųjų! Pasižvalgykite po spalvingą galeriją – jūsų dėmesiui net 55 vasariški Catherine įvaizdžiai.

Iš šios moters galima pasisemti idėjų ne tik kaip pasipuošti kasdien, bet ir kaip pasirinkti garderobą vasarą vykstančioms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams.

Suknelės – privaloma

Kunigaikštienė gerai žino, kad moteriškumą pabrėžia suknelės. Jas nešioja pačio įvairiausio ilgio – nuo šiek tiek žemiau kelių iki visai ilgų. Beje, galima pastebėti, kad tai priklauso nuo renginio pobūdžio, vietos ir oro sąlygų. Iš šios moters galima pasisemti idėjų ne tik kaip pasipuošti kasdien, bet ir kaip pasirinkti garderobą vasarą vykstančioms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams. O ir jai laukiantis kūdikio, jos vasarinė apranga buvo tokia, kad kiekviena nėščioji gali pasimokyti: Catherine visada sugebėjo apsirengti patogiai, tačiau labai stilingai.

Beje, jei laukia laisvalaikio veiklos, be abejo, sukneles tenka palikti spintoje ir rinktis kelnes, šortus, tačiau ir su jais Catherine pavyksta išlikti moteriškai.

Spalvos

Catherine, atrodo, tinka visos spalvos. Ji nevengia ir itin ryškių (geltonos, rožinės, mėlynos ar žalios), ir pastelinių atspalvių. Beje, stengiasi rinktis ir madingas sezono spalvas, pavyzdžiui, visai neseniai dėvėjo rožinį kostiumėlį, o rožinė – viena iš šio sezono populiariausių spalvų. Visgi dažniau kunigaikštienę galima pamatyti vilkinčią pastelių spalvų ir margų raštų sukneles, kurios sukuria lengvumo ir moteriškumo įspūdį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokios madų tendencijos šį pavasarį? Daugiau rožinių ir dryžuotų apdarų

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Batai

Beveik visada ją galima išvysti su stilingais ir grakščiais aukštakulniais. Kaip žinia, jie priverčia pasitempti, išsitiesti, ilgina kojas ir suteikia moteriškumo. Galima pastebėti, kad prie šviesių drabužių kunigaikštienė dažnai avi kūno spalvos batelius, kurie, beje, vizualiai pailgina kojas. Tačiau neretai Catherine renkasi ir aukštapades basutes, kurios taip pat koją padaro grakščią, tačiau su jomis galima jaustis kur kas patogiau. O žemakulniai bateliai ar sportbačiai – tik laisvalaikio avalynė.

Mėgstamiausios batelių spalvos – kūno spalva ir tamsūs (juodi, tamsiai mėlyni). Kitaip tariant, tokie atspalviai, kurie dera prie bet kokio rūbo. Tad galima manyti, kad Catherine ne tik vaikosi madų – jai labai svarbu ir praktiškumas bei patogumas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šukuosena

Daugelis vis stebisi vešliais, natūraliai žvilgančiais Catherine plaukais. Jos šukuosena nėra labai sudėtinga, todėl daugybė merginų visame pasaulyje bando ją kopijuoti. Beje, tokia šukuosena dera prie įvairaus stiliaus: ir prie elegantiškos suknelės, ir prie laisvalaikio drabužių.

Rankinės

Dažniausiai kunigaikštienė renkasi dailias, delne telpančias delnines. Neretai jos elegantiškos, griežtos formos. Beje, šį sezoną tokios kaip tik labai madingos! Kartais rankinuką derina prie suknelės, o kartais tiesiog pasiima klasikinio stiliaus juodą ar šviesią kūno spalvos delninę ir žino, kad ji derės beveik prie visko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paplūdimio mados taisyklės: prireiks ne tik maudymosi kostiumėlio

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apsirengti pagal situaciją

Net jei esi kunigaikštienė, tai nereiškia, kad visada reikia vilkėti elegantišką suknelę ir aukštakulnius. Catherine žino, kad kai kada ji gali rinktis visiškai laisvo stiliaus drabužiais. Ji yra pasirengusi apsirengti ir kur kas paprasčiau: Tavalu saloje šokti vilkėdama ilgus spalvingus drabužius, įsisprausti į patogias kelnes, jei eina į sportą aikštelę, vilkėti niekuo neišsiskiriančią suknelę, jei mėgaujasi saulės voniomis.

Tad mokykimės suderinti eleganciją ir paprastumą. Kunigaikštienei tai jau pavyko.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai