Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas: „Laimę kuria išgyvenimai, o ne milijardai“

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-24 12:00
Profesionali dviratininkė, Pekino olimpinių žaidynių dalyvė Modesta Vžesniauskaitė (37) ir britų filantropas, „Phones 4u“ įkūrėjas milijardierius Johnas Caudwellas (68) per septynerius drauge praleistus metus dar niekada nebuvo laimingesni. Iš šalies jų gyvenimas atrodo pavydėtinai įstabus, tačiau šioje meilės istorijoje netrūksta ir nevilties akimirkų bei dvejonių. Dabar pamirštos ir jos – netrukus pora sūpuos Caudwellą jaunesnįjį.

Monake laiką leidžianti pora sako, kad apie neįpareigojantį gyvenimą tik sau niekada nesvarstė. Kūdikis lauktas ir kruopščiai planuotas dvejus metus. Abu labai norėjo vaikelio, bet buvo susitaikę, kad bus taip, kaip lemta. Sulaukti teigiamo nėštumo testo Modesta jau nebesitikėjo ir ruošėsi pagalbinio apvaisinimo procedūrai, tačiau sužinojo, kad pastojo natūraliai.

„Rytą ji man įteikė dovanėlę. Kaip ir visuomet, šį kartą papurčiau dėžutę ir ten kažkas subarškėjo. Išpakavęs dovaną išvydau teigiamą nėštumo testą“, – laimingą akimirką, kai sužinojo apie Modestos laukimąsi, prisimena Johnas.

Vėlyva tėvystė Johno negąsdina. Vienas turtingiausių planetos žmonių, galintis pasiūlyti darbą dvylikai tūkstančių darbuotojų, patyrė, kad didžiausia laimė slypi ne milijarduose, o dvasiniuose išgyvenimuose.

„Tarpusavio supratimas ir teisingas požiūris į gyvenimą – šie dalykai mane ir sužavėjo, o visa kita, ką Johnas turi, – tik buities palengvinimas“, – tikina Modesta ir priduria, kad laikui bėgant ateina supratimas, jog svarbiausi dalykai gyvenime – paprasčiausias žmogiškumas, šeima ir sveikata.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai