Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas: „Dvasiniai išgyvenimai sukuria didžiausią laimę“

ŽURNALAS TELEFONE
Dviratininkė M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas / Valerijos Maselli nuotrauka
Autorius: Beatričė Jurevičiūtė
Publikuota: 2021-02-24 19:12
Profesionali dviratininkė, Pekino olimpinių žaidynių dalyvė Modesta VŽESNIAUSKAITĖ (37) ir britų filantropas, „Phones 4u“ įkūrėjas milijardierius Johnas CAUDWELLAS (68) per septynerius drauge praleistus metus dar niekada nebuvo laimingesni. Iš šalies jų gyvenimas atrodo pavydėtinai įstabus, tačiau šioje meilės istorijoje netrūksta ir nevilties akimirkų bei dvejonių. Dabar pamirštos ir jos – netrukus pora sūpuos Caudwellą jaunesnįjį.

Kur dabar visi leidžiate laiką?

Modesta: Monake – čia gyvenu jau vienuolikti metai. Čia gimė ir dabar jau devynmetis mano sūnus iš pirmosios santuokos – Leonardo. Monake berniukas lanko mokyklą, todėl visus septynerius metus, kiek esu su Johnu, gyvenu tarp dviejų šalių – Monako ir Anglijos. Esu labai prisirišusi prie pirmagimio, o pandeminė padėtis ir nėštumas lėmė, kad trise apsigyvenome čia. Turime savo namus, pasisekė ir dėl oro: šviečia saulė, šią žiemą – dvylika laipsnių šilumos, matome jūrą, kalnus, visur vaikštome pėstute.

Atrodo, Lietuva ne taip ir toli, vos kelios valandos skrydžio lėktuvu, bet klimatas jau visai kitoks. Prieš daugelį metų palikusi Lietuvą stengiausi į gimtinę grįžti bent kartą ar du per metus, kad galėčiau aplankyti tėvelius, brolius, seseris. Lietuvoje likę ir daug nuostabių draugų, tik sunku visiems padalyti laiką. Viešėdama Anglijoje pas Johną irgi jaučiuosi kaip namie. Matyt, esu gimusi po laiminga žvaigžde, nes kur vėjas mane nubloškia, visur gerai. Taip yra turbūt todėl, kad beveik dvidešimt metų profesionaliai sportuodama vis keičiau komandas, todėl prisitaikyti prie kitokios aplinkos tapo įprasta.

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Kartu su ŽMONĖS programėle gaunate ŽMONĖS Cinema prenumeratą.
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai