Modesta Vžesniauskaitė apie labdaros renginius: „Tai puikus būdas užmegzti verslo pažintis ir susirasti antrą pusę“

Modesta Vžesniauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-11 15:52
Modesta Vžesniauskaite – olimpietė dviratininkė garsinanti Lietuvą visame pasualyje ne tik savo sportiniais rezultatais bet ir pasiekimais organizuojant labdaringus renginius. Vaikystėje motina Terese vadinta gražuolė šiandien gali pasidžiaugti Pelenės istorija, lietuvė yra pripažinta Monako elito dama, bendrą ateitį kuria su vienu turtingiausių verslininkų pasaulyje, milijardieriumi John Caudwel, o atostogas leidžia nuosavoje draugo jachtoje, kur porą su draugais aptarnauja dvidešimt septynių žmonių personalas.

Tačiau bene didžiausiu pasiekimu Modesta laiko įgyvendintą svajonę atstovauti Lietuvą 2008 m Pekino Olimpinėse varžybose, kuri nebūtų virtusi realybe, jei vaikystėje moteris nebūtų sulaukusi dosnių užsieniečių paramos. Nuo dvylikos metų internate augusi Modesta pergales skynė su dovanotu dviračiu bei sportine apranga ir šiandien nori padėti kitiems talentingiems, tačiau nepasiturinčiai gyvenantiems, Lietuvos vaikams.

„Man yra baisu stebėti, kokiomis sąlygomis treniruojasi būsimi Lietuvos čempionai. Vaikai treniruojasi su tomis pačiomis aprangėlėmis, kurias aš nešiojau prieš dvidešimt metų. Jos jau suplyšę, jie jas susisiuva, susilopo ir dalinasi. Tai paprasčiausiai nehigieniška. Labai liūdna, kad Lietuva nesukuria galimybių tobulėti talentingiems vaikams“, – laidoje „Bus Visko“ atviravo Modesta.

Moteris ketverius metus organizuoja labdaros renginius Monake ir renka lėšas sergantiems vaikams ir jau visai netrukus suburs pasiturinčius lietuvius į vieną vietą ir savo šalyje. Modesta su gausia savanorių komanda įkūrė fondą „Auginam Lietuvai čempionus“ ir jau šį rudenį kvies labdarai neabejingus piliečius į dviračių maratoną, kurio metu gausus būrys entuziastų iš Vilniaus mins link Trakų ir atgal, o vakare atšvęs prabangioje GALA vakarienėje su gyva muzika ir svečiais iš užsienio šalių. Modesta įsitikinusi, labdaros renginiai puikus būdas ne tik gerai praleisti laiką ir padėti vaikams, bet ir užmegzti verslo pažintis bei susirasti antrąją pusę.

„Renginiuose, kuriuos organizuoju Monake viuomet dalyvauja garbingi svečiai iš viso pasualio, nuo daugkartinio formulės vienas čempiono Mike Hakkinen iki Monako princo Alberto ir net prezidento. Labdaros renginiuose susiburia panašaus mentaliteto žmonės, jie susipažįsta sukuria verslus ir net atranda savo antrąsias puses ir apsiveda“, – džiaugsmo neslepia Modesta.

Lygiai prieš penkerius metus, princo Alberto organizuojamame labdaringame dviračių maratone, Modesta susipažino su perpus vyresniu milijardieriumi John Caudwell ir labai greitai tapo pora. Tačiau laidoje Bus Visko Modesta neslėps, kad ilgai dvejojo ar nori būti su trisdešimčia metų vyresniu vyru. Ir nors šiandien pora gyvena labai aktyvų gyvenimą, kasmet slidinėja JAV kalnuose, važinėja dviračiais po Žydrosios pakrantės kalvas ir dalyvauja įvairiuose renginiuose, Modesta pergyvena kas bus po dešumties ar penkiolikos metų.

„Aišku aš norėčiau jaunesnio vyro, aišku aš norėčiau, kad jam būtų keturiasdešimt ar penkiasdešimt ir turėti tą patį Johną, nes norėčiau ilgiau jį mylėti ir džiaugtis mūsų gyvenimu, bet yra kaip yra. Aš supratau, kad gyvenime negali gauti idealaus varianto ir vis tiek kažkur turi nukentėti. Mūsų santykių trūkumas yra amžiaus skirtumas“, – laidoje atviravo Modesta.

Laidoje „Bus Visko“ gražuolė atviraVO, kad nuo pat santykių pradžios neslėpė, kad svajoja apie didelė šeimą ir nori susilaukti daugiau vaikų, tačiau santuokos Modesto ir John planuose nėra. Moteris atvira, ji net nesitiki, kad vyras kada nors pasipirš.

„Aš žinau, kad jis niekada nepasipirš, bet kodėl negalima mylėti be santuokos? Kam tie kontraktai? Daug kas pasakys, kad ohh kokia aš kvaila, bet į šiuos santykius aš atėjau neturėdama nieko, todėl jis būtų kvailys, jei norėtų su manimi pasidalinti viskuo ką uždirbto per savo gyvenimą,o aš spausdama vesti prie altoriaus – negarbinga manipuliantė“, – atviraVO Modesta.

Šeštadienį LNK, laidoje Modesta prasitarė, kad nors šiandien sau gali leisti viską ir jai durys atidarytos net pas svarbiausius pasaulio asmenims, puikiai suvokia jos praradus įtakingą draugą, netektų aštuoniasdešimt procentų savo draugų. Laidoje moteris taip pat atskleidė ne tik kaip suvilioti turtingą vyrą, bet ir papasakojo apie tikruosius Monako užkulisius, turtingų vyrų svajones bei tai dėl ko verkia jų antrosios pusės. 

Naujausi straipsniai