Modeliui Deimantei Andriuškaitei 25-eri: šventė garsių bičiulių apsuptyje

Deimantės Andriuškaitės gimtadienis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio 27-ąją modelis Deimantė Andriuškaitė švenčia 25-tą jubiliejų. Pastarieji metai į gražuolės gyvenimą atnešė ne tik naujus jausmus, bet ir suvokimą, kad laikas paleisti praeities vaiduoklius. Šiandien Deimantė drąsiai taria: „Jaučiuosi suaugusi, todėl sau linkiu džiaugtis tuo, ką turiu“

Į savo gimtadienio vakarėlį praėjusį penktadienį Deimantė sukvietė tik artimiausias drauges. Jos šventėje dalyvavo vokalo mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, modelis Simona Starkutė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ir kitos žinomos moterys.

Švęsti Deimantė nusprendė „Sugamour“ desertinėje Vilniuje. „Buvo smagu matyti man artimus žmones. Draugės atvyko net iš Kauno. Toks dėmesys visuomet džiugina“, – Žmonės.lt pasakojo moteris.

Nuo Simonos Starkutės D. Andriuškaitė gavo jos kuriamų „SbyS“ drabužėlių, nuo Oksanos – „Burberry" šalikėlį ir piniginę, Baiba pradžiugino Deimantės mylimiausios firmos kūno priežiūros rinkiniu.

Oksana Pikul-Jasaitienė, Deimantė Andriuškaitė ir Baiba Skurstene-Serdiukė / Vinco Alesiaus nuotr.

Tėvai dukrą taip pat pasveikino, tačiau su jais pasibūti modelis planuoja šią savaitę. „Su tėvais dar tik švęsime.“

„Sau linkiu tik judėti pirmyn ir nesižvalgyti atgal. Šio gimtadienio proga net liepiu sau užversti kelis praeities puslapius ir džiaugtis dabartimi.“

Anot Deimantės, praėjusieji metai įsiminė tuo, kad ji gavo daug vertingų pamokų, patirties.

Deimantės Andriuškaitės 25-ojo gimtadienio šventė / Vinco Alesiaus nuotr.

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai Deimantė ėmėsi dainininkės amato. Vokalo tobulinimo pamokas ji lanko pas dainininkę Baibą Skurstene-Serdiukę.

„Žinote, kodėl visai nebijau kritikos? Kai įdedi daug darbo ir širdies, viskas pasidaro nebe taip baisu."– yra sakiusi mergina.

Deimantės Andriuškaitės 25-ojo gimtadienio šventė (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau