Modeliu tapusi Lina Anušauskienė apie manekenės karjerą nesvajoja: „Turėčiau atsikratyti nemažai svorio“

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą Lina Anušauskienė tapo modeliu. Drauge su kitomis moterimis ir merginomis Vilniuje ji pristatė naują, pavasariui ir vasarai skirtą „Intostyle Premium“ drabužių kolekciją.

„Mano ūgis – 177 cm, tačiau norėdama dirbti modelio darbą iš modelių agentūrų sulaukčiau griežto reikalavimo atsikratyti nemažai svorio. Nemanau, kad man to reikia, todėl per daug nesigundau į tai žiūrėti profesionaliai. O jei kas pakviečia – dalyvauju“, – Žmonės.lt sakė L.Anušauskienė.

Moteris sako ne kartą bandžiusi susidraugauti su modelių agentūromis, tačiau kaskart vis įsitikindavo, jog manekenės darbas – ne jai. „Šis verslas yra žiaurus, ten yra labai didelis spaudimas. Anksčiau turėjau ryšių su agentūromis, ir dietų teko laikytis, ir daug bėgiodavau, man pačiai tai patiko. Tačiau net ir tuomet šimtu procentų neatitikau standartų, išskyrus tai, kad turiu tinkamą ūgį“, – pasakojo L.Anušauskienė.

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien dėl į manekenes tinkamo ūgio ji sako sulaukianti nemažai komplimentų, tačiau dar mokykloje Liną jis labiau liūdino, nei buvo tai, kuo ši galėtų didžiuotis.

„Ne vienerius metus buvau aukščiausia klasėje. Kompleksavau dėl to, visai nenorėjau būti aukšta, nors dabar tai kelia šypsena. Neretai ir į aukštakulnius įsispiriu – tuomet dar keliais centimetrais „paaugu“ ir nieko“, – šyptelėjo Lina.

Šiandien jos drabužių spintoje galima rasti ne vieną aukštakulnių porą. Joje – ir daug klasikinio stiliaus drabužių. „Dabar mano aplinka pasikeitusi, dažniau tenka vykti į įvairius oficialius priėmimus, susitikimus. Tai įpareigoja, todėl dažniau renkuosi klasiką, subtilesnius derinius“, – pasakojo L.Anušauskienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lina Anušauskienė 25-ojo gimtadienio proga įsiamžino subtilioje fotosesijoje

Ji sako itin pamėgusi itališką madą – dėl elegantiško stiliaus, patogumo ir geros kokybės medžiagų. „Prekės ženklas man nėra svarbu. Renkuosi drabužius pagal tai, kas tinka ir patinka“, – sakė ji.

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Trečiadienio vakarą sostinės restorane „Green Hall“, be L.Anušauskienės, buvo galima pamatyti ir daugiau kolekciją pristačiusių modelių. Renginyje apsilankė ir ne vienas žinomas pramogų ir verslo pasaulio atstovas.

Tarp jų – Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, Mantas Wizardas, Rūta Morozovienė, Inesa Borkovska, Robertas Danilevičius, Nora Lapinskienė, Rasa Kaušiūtė, Saulė Gedimaitė, Ieva Miklaševskaja ir kiti.

Susirinkusiems čia koncertavo „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjusi atlikėja Catrinah, saksofonu grojo muzikantas Vilius Streckis. Renginį vedė balerina Kristina Tarasevičiūtė ir modelis Tomas Butautas.

Naujos „Introstyle“ drabužių kolekcijos pristatymas (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau