Modelių Gigi ir Bellos Hadid pamotė tapo gera jų drauge

Milijonierių Mohamedą Hadid pakerėjo Shivos Safai grožis / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-04 21:26
Amerikoje juokaujama, kad bet kuri moteris, pabuvusi šalia iš Jordanijos kilusio milijonieriaus Mohamedo Hadid (68) tampa garsi. O kas gi nežino jo dukrų modelių Gigi ir Bellos Hadid.  Naujoji jo mylimoji Shiva Safai – ne išimtis.

Ji už poną Hadid jaunesnė 31 metais. Tačiau tai nesutrukdė Shivai susidraugauti su visais penkiais mylimojo vaikais iš įvairių santuokų.

Mohamedo Hadid biografija – lyg serialas „Santa Barbara“. Jis turtingas, žavingas, garsus – tokį visuomet supa moterys. Jis architektas, verčiasi nekilnojamuoju turtu, objektai tokie dideli, kad sandėrių kiekiu Mohamedas Hadid yra aplenkęs patį Donaldą Trumpą – JAV prezidentą.

Su pirma žmona Mary Butler vyras susilaukė dukterų Alanos ir Marielle. Antroji žmona Yolanda Hadid jam dovanojo garsiąsias dukras Gigi ir Bellą bei sūnų Anwarą. Pora išsiskyrė 2000 metais, ilgai nebuvo girdėti apie rimtesnį turtuolio romaną su kokia nors moterimi.

2014-aisiais jis vakarieniavo viename Los Andželo restoranų ir sutiko gražią arabų moterį Shivą Safai, kuri jam tinka į dukras. Vyras įsimylėjo – Shiva jo dėmesio ženklais dosniai dalijasi socialinėje paskyroje.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Shiva Safai gimė Irane, užaugo Norvegijoje. Kai jai buvo 19 metų, visa šeima persikraustė į JAV. Mergina dirbo modeliu, žurnaliste blizgiuose arabų žurnaluose, bandė savo jėgas kuriant interjerus. Ji tapo nauja heroje realybės šou „Tikros Beverli Hilso šeimininkės“, kuriame dalyvavo ir Gigi bei Bellos mama, buvusi Mohamedo Hadid žmonan Yolanda.

Savo santykių pora neslepia – su malonumu pozuoja prabangiai įrengtame name Bel Air rajone Los Andžele. Shiva pasakoja visiems, kokia yra laiminga su savo svajonių vyru. Ji kalba ne tik apie meilę vyrui, bet ir jo atžaloms. Ypač Shiva susidraugavusisu Bella Hadid – atlydėjo ją į Kanų kino festivalį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai