Modelis Žilvinas Tratas: „Kinas yra optinė iliuzija“

Žilvinas Tratas / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-09 10:29
Aktorius, modelis, scenaristas Žilvinas Tratas į „Gero vakaro“ šou atvykęs specialiai iš Švedijos, dalinosi aktoriaus darbo paslaptimis ir jaunystės nuotykiais.

Pribloškiančios išvaizdos modelis ir talentingas aktorius Žilvinas Tratas nustebino studijos svečius prisipažinęs, kad paauglystėje jis visai kitaip atrodė ir jokių aktorystės ambicijų net neturėjo. Skusta galva ir trainiojimasis gatvėmis po prastos reputacijos Vilniaus rajoną – toks tuomet buvo Žilvinas.

Išeini į miestą ieškot nuotykių. Ir jų susirandi. Ir dažniausiai jie liūdnai baigiasi“, – jaunystės prisiminimais dalinosi Žilvinas.

Žilvinas Tratas lankėsi „Gero vakaro“ šou / Organizatorių nuotr.
Žilvinas Tratas lankėsi „Gero vakaro“ šou / Organizatorių nuotr.

Ž. Tratas aktoriumi tapo tik atsitiktinumo dėka. Būdamas keturiolikos metų, jis išvyko į Škotiją. Ten praleidęs ketverius metus, grįžo į Lietuvą ir dar nežinojo, ką toliau veiks savo gyvenime. Bet netikėtai susikirto jo ir garsaus operatoriaus Algimanto Mikutėno keliai – būtent jis pastebėjo išskirtinius vaikino duomenis ir pasiūlė jam išbandyti aktorystę. Žilvinas paklausė patarimo ir iškart įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Nuo to laiko jau vaidino daugybėje reklamų, lietuvių ir užsienio serialuose bei kino filmuose.

Kad jis yra puikus aktorius pademonstravo čia pat vietoje – kartu su laidos vedėju Justinu Jankevičiumi inscenizavo veiksmo filmo sceną. Prieš tai, Žilvinas laidos vedėjui išsamiai išdėstė teorijos pagrindus ir pasipraktikavo praktiškai.

„Aš lankiau boksą, tai ten turi suduoti kuo greičiau ir nepastebimiau, o kine viskas atvirkščiai – turi plačiai užsimoti ir aiškiai parodyti priešininkui, kad jau ruošiesi smūgiuoti, kad jis spėtų pasiruošti ir atitinkamai sureaguotų. Kinas yra optinė iliuzija“, – aktorystės subtilybes atskleidė Ž. Tratas.

Nors kinas yra optinė iliuzija, bet Justino ir Žilvino suvaidinta scena taip realistiškai atrodė, kad privertė krūptelėti ne vieną žiūrovą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai