Modelis Viktorija Siegel su sužadėtiniu lankėsi Kaziuko mugėje - merginą apstulbino kainos

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus - Kaziuko mugėje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-04 18:50
Vilniuje verdančioje Kaziuko mugėje apsilankė ir žinoma pora – modelis Viktorija Siegel (22) ir verslininkas Danielius Bunkus (40). Sužadėtiniai kartu pasiėmė ir  Kristupą – Danieliaus bei jo buvusios žmonos dainininkės Natalijos Bunkės sūnų.

Vieni zirzia dėl gausybės žmonių, o kiti laikosi tradicijos joje apsilankyti.

„Tai yra tiesiog tradicija, smagu išeiti, apsižvalgyti, kas šįmet mugėje naujo, įdomaus!“ – taip sprendimą pasižmonėti portalui Žmonės.lt aiškino Viktorija.

Tik štai nieko sau mergina nenusipirko, nes, pasak jos, žmonių buvo tiek daug, kad ramiai sustoti, apžiūrėti atidžiai ir ką nors išsirinkti neįmanoma.

Gražiai merginai pakako kvapų.

„Kadangi mėgstu skaniai pavalgyti, labiausiai mugėje viliojo maisto kvapai, - smagiai įspūdžiais dalijosi Viktorija. – Mėgstu lietuviškus patiekalus – bulvinius blynus, cepelinus. Taip pat man gardu rūkyta žuvis, jos mugėje tikrai buvo daug ir įvairios. Man net sunku būtų pasakyti, ko nevalgau, išskyrus kiaulieną, mėgstu viską“.

Vis dėlto Viktorijos žvilgsnis užkliuvo ir už kainų.

„Šįmet, manau, ne mane vieną jos šokiravo. Kadangi vis dar mėgstu eurus versti į litus, tai kainos pakilusios nežmoniškai!” – dalijosi įspūdžiu V.Siegel.

Šeštadienis sužadėtiniams prabėgo puikiai. Jie dar sugebėjo įkopti ir į Katedros varpinę, Viktorija negalėjo atsigėrėti vaizdais iš viršaus. Patenkintas buvo ir mažylis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kristupukas labai draugiškas, linksmas ir tiesiog šaunus vaikas!“ – gyrė vaiką Viktorija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai