Modelis Simona Burbaitė atstovaus Lietuvai „Miss Fashion TV“ grožio konkurse

Simona Burbaitė / Membershop nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-20 09:17
Modelis Simona Burbaitė atstovaus Lietuvai „Miss Fashion TV“ konkurse. Kitą savaitę gražuolė išskrenda į Kiprą, kur bandys įrodyti, kad lietuvės vienomis gražiausių pasaulio moterų vadinamos visai ne be reikalo.

„Miss Fashion TV“ konkurse S.Burbaitė dalyvaus pirmąkart, anksčiau ji jau yra išbandžiusi jėgas grožio konkurse – 2013-aisiais tapo vicemis Lietuva ir atstovavo Lietuvai „Mis Visata“ konkurse.

„Žinot, aš labai tikiu, kad reikia naudotis visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Ir taip jau nutiko, kad kitą savaitę išskrendu į Kiprą, atstovauti Lietuvai „Miss Fashion TV“ konkurse. Taip, tai bus jau 4 grožio konkursas mano sąskaitoje.

BET! Šį kartą mano tikslas tikrai ne laimėti ar kuo gražiau save pateikti ir pasirodyti. Važiuoju su visai kitais kėslais. Ten ketinu Jums atskleisti ir parodyti tą nematomą grožio konkursų pusę (pavyzdžiui, ko negalėjau padaryti „Mis Visata“ konkurse). Nes kai geriau pagalvoji... Galų gale, kiek merginų turi tokią galimybę? Todėl jau kitą savaitę susitinkam „Miss Fashion TV“! Pažadu – bus tikrai įdomu“, – džiugia naujiena pasidalijo S.Burbaitė.

Anksčiau konkurse „Miss Fashion TV“ jėgas bandė kitos žinomos šalies gražuolės – modelis Karolina Toleikytė šį konkursą laimėjo, o verslininkų dukra Karolina Meschino pernai čia užėmė penktąją vietą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai