Modelis Radvilė Labutytė: „Lietuvių sukurtos bralesės turi paslaptį“

Jurgitos Šitkauskės apatinio trikotažo kolekcija, modelis - Radvilė Labutytė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-13 09:56
Dažnai užsienyje dirbantis modelis Radvilė Labutytė, prieš beveik pusmečiui išvykdama į Jungtinius Arabų Emyratus, spėjo įsiamžinti pirmojoje bralesių fotosesijoje. Tai, anot jas demonstravusios merginos, yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

„Nors, regis, apatinį trikotažą moterims kuria daug kas, bet realiai kokybiškų, patogių, natūralų grožį pabrėžiančių darbų stinga“, - įsitikinusi R. Labutytė.

Ji sakė susižavėjusi kaunietės Jurgitos Šitkauskės darbai, įkvėptais šiuo metu itin sparčiai populiarėjančių bralečių. Prekinį ženklą „Les Braless“ sukūrusi autorė jau pristato ir pirmąją kolekciją „Subtilumas“. Jos ašis – bralesė – niekur kitur nematyta liemenėlė.

„Panaši į braletę, bet ne ji. Bralesė pasiūta iš tvirtesnio trisluoksnio audinio. Specialiai sukurta jos gamybos technologija suteikia liemenėlei tvirtumo, o krūtinei – stabilumo, tačiau nesukausto jos, leidžia jaustis laisvai“, - sakė J. Šitkauskė.

Tam, kad gimtų bralesė, prireikė metų laiko. Pagrindinė užduotis – ištobulinti sudėtingą apatinio drabužio konstrukciją.

„Vis pasiguosdavau vyrui, kad parduotuvėse nerandu man patinkančio apatinio trikotažo. Tai jis ir pasiūlė jį sukurti pačiai...“, - bralesės atsiradimo istorija dalinosi J. Šitkauskė.

Atskleisti „Les Braless“ pirmosios kolekcijos darbus fotosesijoje R. Labutytei padėjo fotografė Evelina Šumilovaitė, visažistė Agnija Paškauskienė ir plaukų meistrė Liuda Šluinskytė.

„Patogu, stilinga, elegantiška... Lietuviai kūrėjai vis dažniau nustebina savo sprendimais“, - patikino R. Labutytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai