Modelis R. Labutytė Heloviną atšventė JAV: čia ne tik gyvena, bet ir mėgaujasi nauja meile

Radvilė Labutytė Heloviną atšventė JAV/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-31 20:43
Modelis Radvilė Labutytė Heloviną šiais metais šventė Amerikoje. Ten moteris jau kurį laiką ir gyvena. Į JAV išvykusi manekenė sako, kad pildosi visos jos svajonės. Radvilė ne tik puikiai įsikūrė, bet ir sutiko savo antrąją pusę.

„Los Andžele atšvenčiau pirmą amerikietišką Heloviną savo gyvenime“, – šypteli R. Labutytė. 

„Pamačiau, kas per beprotystė čia vyksta. Jie Heloviną mini visą savaitę, tai – ypatinga amerikiečiams šventė. Na, o štai mano kostiumo paieškos užtruko tikrai ilgai, nes esu visiškai nepažįstama su šiuo nauju miestu, kuriame apsigyvenau. Kostiumų pasirinkimas – milžiniškas. Visur apstu butikų ir visokiausių kitokių prekybos taškų, kur galima įsigyti aprangą šiai šventei, tačiau reikia nepamiršti, kad jei Los Andžele nori išsiskirti, privalai būti išradingu.“

Radvilė Labutytė Heloviną atšventė JAV/Asmeninio archyvo nuotr.
Radvilė Labutytė Heloviną atšventė JAV/Asmeninio archyvo nuotr.

Radvilė aprangos sau ir savo širdies draugui, apie kurį kol kas užsimena tik puse lūpų, ieškojo keletą dienų. „Kiekvieną detalę rinkau be galo kruopščiai – nuo ilčių, atrodančių natūraliai, iki kontaktinių ryškiai mėlynos spalvos lešių. Užsakiau makiažo priemonių, išnaršiau bent 10 kostiumų parduotuvių. Buvo įdomi patirtis, nes anksčiau niekada nepersirenginėjau Helovino proga“, – pasakoja Radvilė.

Gyventi į Los Andželą Radvilė persikėlė prieš 4 mėnesius. Viskas įvyko labai netikėtai, neplanuotai. Kaip sako modelis, dabar jos visas gyvenimas apsivertęs aukštyn kojomis. Radvilė surado antrą pusę.

„Šiandien aš tiesiog pratinuosi prie gyvenimo čia, verčiu naują lapą. Išgyvenu įvairiausius bei įdomiausius jausmus.“

Naujausi straipsniai