Modelis Kristina Tučkutė: „Unikalumas – svarbiausias kosmetikos ingredientas“

Modelis Kristina Tučkutė
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Nereikia būti dideliam, kad būtum sėkmingas“, – tokį kredo skelbia naują kosmetikos liniją „OHM by Kristina Tuckute“ Lietuvoje pristatanti modelis, verslininkė Kristina Tučkutė. Lūpas putlinantys blizgiai jau ne vienus metus yra Kristinos vizitinė kortelė, dabar asortimentą papildė ir išskirtinės veido priežiūros priemonės.

Ar kosmetikos ir grožio industrijoje, kur, rodos, viskas jau yra sukurta, dar įmanoma rasti savo nišą?

Grožio industrija auga taip sparčiai, kaip niekad anksčiau. Šiandien ji vertinama daugiau nei 500 mlrd. JAV dolerių. Todėl manau, kad yra pakankamai vietos ir dideliems, ir mažesniems – ypač nišiniams kosmetikos vardams. Didelės kosmetikos kompanijos dažniausiai gamina masinei rinkai skirtus produktus, o mažesnės gali labiau koncentruotis į kiekvieną savo sukurtą produktą – akcentuoti jo išskirtinumą, ypatingumą.

Būtent su tokiais produktais yra kuriamas ištikimų sekėjų ratas. Todėl nereikia būti dideliam, kad būtum sėkmingas. Esu tikra, kad laimės tie vardai, kurie orientuosis ne į bendrus, o į labai specifinius žmogaus lūkesčius. Unikalumas – tai vadinu svarbiausiu savo kuriamos kosmetikos ingredientu.

Kristina Tučkutė

Daug metų dirbusi modeliu, nuolat keliavusi po pasaulį, jūs turėjote galimybę matyti ir lyginti skirtingų šalių moterų poreikius. Kaip manote, ko reikia Lietuvos moterims?

Taip, mane visada domino ši sritis. Todėl su kosmetikos specialistais prieš gerų dešimt metų pradėjusi kurti lūpas putlinančius blizgius, o dabar – veido odos priežiūrai skirtus kremus, dar labiau atkreipiau dėmesį į tai, kad moterų lūkesčiai dėl kosmetikos gaminių ir jų poveikio odai ypač didėja. Tai pirmiausia vyksta dėl to, kad moterys vis geriau ir geriau supranta kosmetiką ir savo odos poreikius.

Pastebėjau, kad prabangos rinka Lietuvoje išaugo, žmonės išleidžia daugiau pinigų ir laiko ieškodami geros kokybės produktų, domėdamiesi kosmetikos sudėtimi ir kuo švaresniais, ekologiškesniais ingredientais. O Lietuvos moterys visais laikais skirdavo ypač daug dėmesio savo grožiui puoselėti ir yra sukaupusios išties didelį informacijos bagažą, dažnai labai gerai žino, ko jų odai reikia. Todėl kurdama „OHM by Kristina Tuckute“ veido priežiūros kolekciją pirmiausia siekiau, kad kosmetika būtų funkcinė – pilna aktyvių ingredientų, turinti tikslinį poveikį ir daranti gerą efektą.

Kadangi veido serume „Vitaminic ACE Face“ aktyvūs ingredientai yra vitaminai A, C ir E, jis itin gerai veikia pavargusią, brandžią odą ir naikina kasdienių stresų pasekmes. Trigubo veikimo „Triple Hyaluronic Face“ serumas su hialurono rūgštimi, vitaminu B5 ir vaisių ekstraktais turi maitinamųjų, gaivinamųjų savybių ir suteikia lygios, elastingos, švytinčios odos efektą. O serumo / aliejaus „CBD Night Recovery“ svarbiausi ingredientai yra kanabidiolis (CBD), aminorūgštys ir įvairių aliejų deriniai. Šie komponentai atgaivina ir atnaujina odos ląsteles, padeda kovoti su akne ir odos senėjimu.

„OHM by Kristina Tuckute“ / Projekto partnerio nuotr.

Kiek moteriai yra svarbu padaryti pirmą gerą įspūdį? Ir kiek tam padeda kosmetika?

Manau, kad kiekvienas naujai užmegztas kontaktas – darbo, draugystės, o gal ir santykių, prasideda nuo pirmo įspūdžio. Tačiau kosmetika neturėtų užgožti to, kas ir kokie mes iš tiesų esame, ji tik turėtų padėti išryškinti mūsų unikalius bruožus, galbūt paslėpti mažyčius trūkumus.

Pavyzdžiui, OHM putlinamuosius lūpų blizgius išbandžiusios moterys žino, kaip efektingai jie putlina lūpas, nes blizgių sudėtyje esantys komponentai stimuliuoja kolageno gaminimą, drėkina lūpų odą ir pašalina smulkias raukšleles, – efektas greitas ir natūralus. Esu tikra, kad pasitikėjimas savimi yra pagrindinė moters makiažo detalė. 

Modelis Kristina Tučkutė ir jos kosmetika „OHM by Kristina Tuckute“ (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau