Modelis Karolina Toleikytė tapo kerinčia nuotaka aukštosios mados vestuvinių suknelių fotosesijoje

Karolina Toleikytė tapo vestuvinių suknelių modeliu / Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-22 14:20
Kaip atrodo tobulas nuotakos įvaizdis? Koks vestuvinės suknelės bus madingos šiais metais? Kokios medžiagos, siluetai, spalvos jaunąją turėtų lydėti svarbiausią jos gyvenimo dieną? Atsakymus į šiuos klausimus pateikia vienas perspektyviausių šalies modelių Karolina Toleikytė, neseniai įsiamžinusi kvapą užimančioje įspūdingoje visame pasaulyje vertinamų vestuvinių suknelių aukštosios mados kūrinių fotosesijoje.

,,Nors su vestuvinėmis suknelėmis pozavau ne pirmąkart, ši fotosesija įsimins dar ilgam. Rankų darbo, preciziškai siuvinėtos suknelės, kokybiški audiniai, įspūdingi modeliai – nenuostabu, kodėl mados namai ,,Pronovias’’ yra vieni lyderiaujančių vestuvinių suknelių prekės ženklų visame pasaulyje’’, - suknelėmis sužavėta liko Karolina Toleikytė. Jai antrino ir makiažą bei šukuoseną Karolinai dariusi Oksana Pikul-Jasaitienė: ,,Pripažinsiu, suknelių subtilumas, elegancija, rafinuotumas pakerėjo ir mane.’’

Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.

Įspūdinga naujoji 2017 – tųjų metų ,,Atelier Pronovias’’ vestuvinių suknelių kolekcija su meile buvo kuriama tų pačių namų kūrybos direktoriaus Herve Moreau bei jo profesionalios kūrybinės komandos.

Prabangūs audiniai, nepakartojamas šilkas ir rafinuoti nėriniai, rankomis darytos siūlės ant nėrinių, tinkleliai ir blizgus šilkas – tikras lobis kiekvienai kokybę bei išskirtinumą vertinančiai busimai nuotakai.

Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.

Ispanų mados namai ,,Pronovias” savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1964 metų, kuomet pristatė savo pirmąją vestuvinių suknelių kolekciją. 1968 metais Ispanijoje atsidarė pirmosios ,,Pronovias” parduotuvės, skirtos specialiai nuotakoms. Netrukus šie salonai tapo tobula vieta, kur nuotakos galėjo rasti vestuvinę suknelę ir aksesuarus. 1980 metais ,,Pronovias’’ tapo tarptautiniu prekės ženklu – savo parduotuves atidarė Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Lotynų Amerikoje.

Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.

Kurdami kolekcijas, mados namai bedradarbiauja su tokiais dizaineriais, kaip Hannibalas Laguna, Lidia Dalgado ir Miguelis Palacio. Jie sekė tokius dizainerius, kaip Emanuelis Ungaro, Badgley Mischka, Lorenzo Caprile, Valentino ir Elie Saab.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai