Modelis Karolina Toleikytė ir dizaineris Robertas Kalinkinas ieško neatrastų mados talentų

Karolina Toleikytė ir Robertas Kalinkinas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-27 13:29
Vienas žinomiausių šių dienų modelių Lietuvoje Karolina Toleikytė ir novatoriškasis dizaineris Robertas Kalinkinas, kartu su kompanija „Samsung“, pasiryžo išpildyti dviejų lietuvių, svajojančių apie mados industriją, troškimus.

Norintys pasisemti patirties iš mados profesionalų bei atskleisti savo talentą, kviečiami pasinaudoti išskirtine galimybe ir dalyvauti konkurse „Samsung Galaxy Dream“.

„Tikiu, kad Lietuvoje yra nemažai dar neatrastų, tačiau daug potencialo turinčių žmonių, svajojančių tapti modeliais. Konkurso laimėtoją supažindinsiu su mados pasaulio užkulisiais, pamokysiu žengti podiumu, dalyvauti fotosesijose. Stengsiuosi patarti rūpimais klausimais, įveikti projekto metu keliamus iššūkius ir, žinoma, įkvėpti,“ – žada K.Toleikytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tuo tarpu garsus lietuvių dizaineris R.Kalinkinas teigia, tikintis atrasti dar vieną, šviežiomis idėjomis trykštantį jauną talentą. „Šiomis dienomis tapti sėkmingu dizaineriu nėra paprasta, tačiau originaliai, novatoriškai mąstantis, talentingas žmogus visada turi šansų būti pastebėtas. Konkurso metu, tokio žmogaus ir ieškosime, o radę, padėsime jam atsiskleisti“, – tvirtina R.Kalinkinas.

Kiekvienas, norintis dalyvauti konkurse, apie tai kviečiamas pranešti „Samsung Lietuva“ „Facebook“ profilyje iki rugpjūčio 19 d., parašant, kodėl yra vertas žengti į mados pasaulį.

Savo artimą žmogų nurodyti gali ir draugai ar giminaičiai, neabejojantys, kad šis turi modelio arba dizainerio gyslelę. Po kruopščios atrankos, vykdomos kartu su profesionaliu modeliu K.Toleikyte ir dizaineriu R.Kalinkinu, bus išrinkti du ryškiausi ir labiausiai motyvuoti konkurso dalyviai, kuriems atsivers galimybės gauti neįkainojamos patirties iš savo srities ekspertų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Samsung Galaxy Dream“ – konkursas vykstantis visose trijose Baltijos šalyse. Tai nebe pirma tokia iniciatyva. Dar šių metų žiemą Lietuvoje kompanija „Samsung“ kvietė jaunus žmones išpildyti muzikinę svajonę ir užlipti į sceną kartu su populiariaisiais „Beissoul&Einius”.

„Šiomis iniciatyvomis mes siekiame išgirsti jaunų žmonių idėjas, atskleisti jų talentus ir padėti įgyvendinti svajones. Norime padrąsinti talentingus žmones siekti savo tikslų, parodyti, kad viskas įmanoma. Juo labiau, kad gyvename nuolatinių inovacijų, naikinančių įvairiausias kliūtis, amžiuje,“ – teigia Simonas Skupas, vadovaujantis „Samsung Electronics Baltics“ padaliniui Lietuvoje.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai