Modelis Jonas Stankevičius Joninių ir gimtadienio proga pirmąkart šoko parašiutu: žiūrėkite video

Jonas Stankevičius / „Geros dovanos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-24 12:16
Niekuomet savo vardinių neminančiam, bet gimtadienį per Jonines, birželio 24-ąją, švenčiančiam modeliui Jonui Stankevičiui šiemet Joninės tapo kaip niekad įsimintinos. Artėjant trumpiausiai metų nakčiai, jis ryžosi dar nebandytai ekstremaliai pramogai, kurios, kaip pats teigia, dar ilgai nepamirš, o gal net greit kartos.

Joną Stankevičių Joninių, o tuo pačiu ir 31-ojo gimtadienio proga dovanų platinimo lyderė „Gera dovana“ pakvietė šokti parašiutu.

Šuolį „Tandem“ dviviečiu parašiutu išbandęs J.Stankevičius tikina, kad ši netikėta dovana praskaidrino jam visą savaitgalį, o šią pramogą jis rekomenduotų net ir tiems, kurie šiek tiek bijo aukščio.

„Iki šiol dar niekada nebuvau šokęs parašiutu, tad iš pradžių galvojau, kad tai man gali būti per daug ekstremalu. Tačiau aš klydau – vos nusileidęs ant žemės suvokiau, kad tikrai norėsiu šokti dar kartą. Tas pojūtis, kai gali matyti žemę iš paukščio skrydžio, ir laisvo kritimo jausmas yra tiesiog nepakartojami“, – tikina J.Stankevičius.

„Geros dovanos“ nuotr.
„Geros dovanos“ nuotr.

Atvykęs į Vilniaus rajone, Kyviškėse, esantį aerodromą, J.Stankevičius pirmiausia išklausė 20 minučių instruktažą apie saugumą, šuolio subtilybes ir tai, kaip reikėtų elgtis laisvo kritimo metu.

Vėliau 3 000 metrų aukštyje iš lėktuvo kartu su profesionaliu instruktoriumi iššokęs vyras patyrė, ką reiškia 200 km per valandą kritimo greitis.

„Tikėjausi, kad pats kritimas užtruks ilgiau, bet tuo metu atrodė, kad viskas įvyko neįtikėtinai greitai. Tačiau emocijų netrūko – negalėčiau pasakyti, kad išsigandau, tiesiog patyriau labai daug teigiamo adrenalino. Tiesa, ta akimirka, kai jau atsistojau prie durų šokti, buvo gana baisi. Tuo metu kilo maža dvejonė – likti viduje ar ne. Bet tai truko tik pusę sekundės. Beje, kol leidausi žemyn, galvoje visąlaik skambėjo „Mission Impossible“ melodija“, – įspūdžiais dalijasi J.Stankevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Virtuvės šefas Jonas Jonušas vardines šventė ekstremaliai, ant motociklo: žiūrėkite video

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai