Modelis Irina Shayk atvirai apie motinystę: „Nemanau, kad tai pakeitė mano gyvenimą“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Irina Shayk (33) su sužadėtiniu aktoriumi Bradley Cooperiu (44) galėtų pelnyti uždariausios Holivudo poros titulą, jei vyktų tokie rinkimai. Per jau ne vienerius draugystės metus jie nė karto neprasitarė apie savo santykius. Nedaugžodžiauja ir apie 2017 metų kovą gimusią dukrytę Leą de Seine.

Duodama interviu „W Magazine“ portalui Irina Shayk atviravo apie motinystę ir gyvenimo būdą, susilaukus mažylės.

„Visuomet sakiau, kad buvimas mama yra geriausias dalykas pasaulyje, – kalbėjo Irina Shayk. – Nemanau, kad tai pakeitė mano gyvenimą. Mūsų gyvenimas tik dar labiau pagerėjo, o šeima visada yra svarbiausias dalykas gyvenime“.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Ji neslėpia, kad net neketina pakeisti savo stiliaus vien dėl to, kad tapo mama.

„Žinote, žmonės dažnai sako: „Oo, ji mama, tačiau dėvi šį rūbą?“. Jei esi mama, nereiškia, kad negali vilkėti to, ką nori. Tu privalai ir toliau išlikti savimi ir savęs nebijoti,“ – tikino supermodelis.

Pasak Irinos, moters seksualumas nepriklauso nuo to, kaip ji atrodo ar kuo vilki. Seksualumas – tai pirmiausia vidinė harmonija.

Laisvalaikiu Irina rengiasi paprastais, sportiškais drabužiais ir beveik nenaudoja dekoratyvinės kosmetikos. Tikina, jog nekenčia aukštakulnių: „Jei yra galimybė jų išvengti – mielai tuo pasinaudoju.“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Savaitgaliais Iriną su Bradley ir dukrele dažnai galima pamatyti garsenybių pamėgto Los Andželo priemiesčio Calabasas ūkininkų turgelyje. Vilkinčius į akį nekrintančiais kasdieniais drabužiais ir maloniai bendraujančius su užkalbinusiais pažįstamais, prekeiviais ar gerbėjais. Žinoma, ir su laisvu nertiniu ar ne vienus metus mūvėtais džinsiniais šortais Irina atrodo taip, it būtų ką tik nužengusi nuo podiumo.

Tikina, jog dietų nesilaiko – maistą „gerbia“, tačiau kasdien bent valandą skiria sportui. Nors neretai yra tituluojama vienu seksualiausių savo kartos modelių, turi tvirtą nuomonę ir šiuo klausimu. „Moters seksualumas nepriklauso nuo to, kaip ji atrodo ar kuo vilki. Seksualumas – tai pirmiausia vidinė harmonija, – pareiškė modelis viename interviu. – O tam, kad sužavėtumėte, patikusiam vyrui tikrai nereikia stengtis įtikti: išmokite mylėti ir lepinti save, tada su jumis taip elgsis ir esantys šalia.“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / Vida Press nuotr.

Galima sakyti, kad šios žavios moters lūpomis kalba patirtis. Irina Šaiklislamova – tokia tikroji modelio pavardė – gimė ir augo mažame Jemanželinsko miestelyje, Čeliabinsko srityje. Tėvas Valerijus – šachtininkas, anksti mirė nuo plaučių ligos, todėl paauglėmis dukromis – keturiolikmete Irina ir dvejais metais vyresne jos seserimi Tatjana – teko rūpintis mamai Olgai. 

Kadaise apie pianistės karjerą svajojusi, tačiau galiausiai muzikos mokytoja tapusi moteris plėšėsi per kelis darbus, kad šeima sudurtų galą su galu. Trijulė gyveno skurdžiai – Irina pati yra pasakojusi, jog kartais tekdavo maitintis vien bulvėmis ir po daugiabučio langais esančiame darželyje užaugintais agurkais bei pomidorais.

Irina Shayk / Vida Press nuotr.

Sulaukusi stulbinamos sėkmės, ji nepamiršo savo šaknų – į gimtąją šalį grįžta su labdaros projektais ir tebėra labai artima su savo mama. Ir mielai dalijasi jos išmintimi, kuria, kaip tikina, pati ir vadovaujasi: „Ne vyras, o moteris privalo per gyvenimą pasodinti medį, pastatyti namą ir užauginti vaikus, o jos stiprybė yra šeima.“

Skaitykite daugiau