Modelis ir aktorė Andie MacDowell: „Sendama išmokau būti su savimi“

Andie MacDowell / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-28 08:00
Amerikiečių modelis ir aktorė, daugiau kaip du dešimtmečius kompanijos „L’Oreal“ veidas Andie MacDowell naujausiame interviu tikina pagaliau išmokusi būti viena. 61-erių moteris žurnalui „People“ teigė, kad dabar – tikrasis jos aukso amžius.

A. MacDowell tikino, kad nebuvo lengva išleisti vaikus į suaugusiųjų pasaulį. Tris vaikus – 33-ejų Justin, 29-erių Rainey ir 24-erių Margaret – kartu su buvusiu vyru Paulu Qualley užauguinusi moteris pasakojo, kad tik dabar ji galinti sau leisti nuolat negalvoti apie vaikus. 

Andie MacDowell / „Scanpix“ nuotr.
Andie MacDowell / „Scanpix“ nuotr.

„Tai man buvo didelis šokas, nes vaikai buvo užpildę mano namus. Iš pradžių buvo labai sunku, – apie vaikų išsikraustymą atviravo A. MacDowell. – Kalbėjausi su daugeliu moterų, kurioms vaikai buvo didžiulis gyvenimo džiaugsmas. Jie ir dabar mums, visoms mamoms, yra begalinė laimė, tačiau privalėjau išmokti būti nepriklausoma moterimi.“

Andie MacDowell / „Scanpix“ nuotr.
Andie MacDowell / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė pasakojo šiuo metu itin pamėgusi vienatvę.

„Man tai pradėjo patikti. Dabar darau tai, ką noriu daryti, o ne tai, ką privalėčiau daryti. Be to, sendama vis labiau suprantu, kad dėl vaikų aš padariau viską, ką galėjau. O svarbiausia, kad ne tik pati išmokau būti nepriklausoma ir nebijoti vienatvės, bet tai įskiepijau ir savo vaikams“, – kalbėjo ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai