Modelis Deimantė Andriuškaitė išsiskyrė su serialo „Laukinukė“ žvaigžde Mario Cimarro

Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio albumo ir L.Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Deimantė Andriuškaitė (24) išsiskyrė su savo sužadėtiniu, iš Kubos kilusiu garsiu muilo operų aktoriumi Mario Cimarro (45). Deimantė žurnalui „Žmonės“ teigė, kad poros santykiams koją pakišo atstumas: pora gyveno skirtingose šalyse.

Drauge su serialo „Laukinukė“ žvaigžde, Lotynų Amerikoje itin populiariu ir kone visame pasaulyje žinomu M.Cimarro D.Andriuškaitė praleido kiek mažiau nei dvejus metus.

Žinia apie jų santykius viešumoje nuaidėjo 2015-ųjų pabaigoje, žiemą.

Deimantės ranką jau buvo spėjęs papuošti ir Mario dovanotas sužadėtuvių žiedas. Ilgą laiką pora gyveno tarp Meksikos ir Majamio, žiemą M.Cimarro kurį laiką leido ir Deimantės tėviškėje, Lietuvoje.

Anksčiau Deimantė Žmonės.lt pasakojo, kad vestuves planuoti ketino dar šią vasarą. Pora neatmetė galimybės susituokti kur nors užsienyje, pavyzdžiui, Paryžiuje.

Vis dėlto vasarą, kai buvo ketinta planuoti vestuves, pasigirdo pirmosios kalbos, kad M.Cimarro ir D.Andriuškaitė – nebe pora.

Tada nesyk Žmonės.lt kalbinta Deimantė tokios žinios tvirtinti nepanoro. Bet įpusėjus rudeniui faktą patvirtino: ji ir Mario – nebe kartu, ir dėl to kaltas atstumas.

„Birželio mėnesį nutiko taip, kad turėjome truputį išsiskirti dėl atstumo. Mario kiek galėjo, tiek važinėjo į Lietuvą. Šįmet tikrai daugsyk buvo atvažiavęs. Bet dabar taip pasisuko mano darbai, o ir jo karjera, kad nė vienas nebegalime keliauti. Taip ir gavosi“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Andriuškaitė.

Deimantė Andriuškaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Ji atvirauja svarbų sprendimą priėmusi pati: „Su Mario mes visada sutarėme gražiai, turbūt taip bus ir ateityje. Jis man parašo, pasiskambiname. Nesame susipykę, kas dažnai nutinka skiriantis. Tačiau mano artimieji, šeimos nariai žino, kad tas sprendimas skirtis buvo mano. Mario mane tikrai labai myli, gerbia, bet aš mačiau, kad jis kankinosi be manęs, kai negalėjome susitikti. Tada juk ir pavydas prasideda... Manau, geriau pabūti atskirai, nei kasdien pyktis.“

Tačiau bendraudama su Žmonės.lt D.Andriuškaitė tikina nenumojanti ranka į galimybę kada nors vėl sieti savo gyvenimą su Mario.

„Niekada nesakyk „niekada“. Bet aš mąstau stoti į magistrantūrą. Noriu pabaigti tas studijas, nes man jos patinka, o tai reiškia dar porą metų Lietuvoje. Negali žinoti, kaip gyvenime keliai pasisuks... Kai mokiausi kosmetologijos, tada laiko keliauti, susitikti būdavo. Bet ir Mario darbas tada buvo kitoks“, – sakė ji. Šiuo metu M.Cimarro gyvena ir dirba Karibuose.

Deimantė Andriuškaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Viena yra išsiskirti su savo vaikinu, kita – su sužadėtiniu. Kaip Deimantė jaučiasi? „Aš su tuo susitaikiau. Yra kaip yra. Mes nesiskyrėme dėl to, kad kažkas ant kažko supyko ar panašiai. Tiesiog gyvenime atsiranda kliūčių, atsiranda atstumas. Taip, jis visada buvo. Bet anksčiau galimybės buvo kitos. Aš beprotiškai daug keliaudavau“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kalbėdama apie M.Cimarro D.Andriuškaitė negaili gražių žodžių: „Jis per tuos metus man labai daug davė, aš jam, manau, irgi. Jis visad buvo labai romantiškas, geras vyras. Jis kitoks nei lietuviai vyrai, skyrė daug daugiau dėmesio. Tai matė visi. Kartais būdavo, kad nesimatydavome mėnesį ar porą. Bet jis visad primindavo apie save. Gėlės, laiškai... Nemanau, kad mes galėtume piktai išsiskirti.“

Deimantė Andriuškaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Skaitykite daugiau