Modelis Deimantė Andriuškaitė atsisveikino su ilgais, šviesiais plaukais: „Tokių trumpų dar neturėjau“

Deimantė Andriuškaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Deimantė Andriuškaitė pavasarį pasitinka su išvaizdos pokyčiais. Moteris patikėjo savo šukuoseną grožio specialistei Sonatai Daikerienei ir, kaip pati sako, dabar labai džiaugiasi trumpais bei tamsesnės spalvos plaukais.

„Norėjosi atsinaujinti. Man nukirpo gal 20 centimetrų. Tokių trumpų plaukų dar neturėjau. Tikriausiai dėl to, kad visada gailėjau.“

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

D. Andriuškaitė prisipažino, jog, jos nuomone, moters plaukai svarbi grožio detalė. Laisvai krentančius juos nešioti mėgstanti gražuolė Žmonės.lt atviravo, jog su nauja šukuosena jaučiasi jaunatviškesnė.

Grožio salone modelis praleido beveik tris valandas. Sunkiausia buvo apsispręsti. „Sonata pasitikiu 100 procentų, bet tikrai reikėjo laiko, kol išsikalbėjome, kaip turėčiau atrodyti ir ką darysime“, – pasakojo Deimantė.

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Modelis išdavė, kokios yra trys pagrindinės taisyklės, kurių laikosi prižiūrėdama savo plaukus. „Kiekvieną mėnesį savo plaukams darau Olaplex (speciali atkuriamoji plaukų procedūra – aut. past. ) procedūrą, galiukus tepu aliejumi ir stengiuosi gerti kuo daugiau vandens. Jei organizmas dehidratuoja, plaukai išsausėja kartu su oda.“

Deimantė Andriuškaitė naujausią fotosesiją skyrė pabrėžti moters natūralumui (8 nuotr.)
+2
Deimantė Andriuškaitė išbandė virtualaus grožio salono paslaugas (14 nuotr.)
+8
Romantiška Deimantės Andriuškaitės fotosesija (4 nuotr.)

Skaitykite daugiau