Modelis Coco Rocha ant podiumo – ir besilaukianti, ir su dvejų metų dukrele šalia

Coco Rocha su dukrele Ioni Conran / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 12:22
Mados kolekcijų pristatymai gali būti įspūdingi, itin šiuolaikiški, teatrališki, bet jie gali būti ir...jaukūs. Įvairiausių emocijų į savo aukštosios mados kolekciją, skirtą būsimam pavasariui ir vasarai įaudė dizaineris Jeanas Paulis Gaultier per pristatymą Paryžiuje.

Kūdikio besilaukiantis 29 metų modelis iš Kanados Coco Rocha tapo ne tik Jeano Paulio Gaultier kolekcijos žvaigžde, bet ir visos Paryžiaus aukštosios mados savaitės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ant podiumo moteris žengė kartu su savo dvejų metų dukrele Ioni Conran. Negana to, po Coco po krūtine plaka dar vienos atžalos širdelė. Mama ir dukra ant podiumo pasirodė vilkėdamos erdvius asimetrinio kirpimo apdarus, joms buvo padarytos futuristinio stiliaus šukuosenos. Platus rūbas neišdavė, kad Coco Rocha laukiasi.

Įspūdžiu pasidalijo ir pati manekenė.

Ji pati laukimąsi patvirtino praėjusių metų gruodžio mėnesį. Coco atvejis žavus ir tuo, kad įrodo, jog modelio darbas ir vaikų auginimas – tai suderinami dalykai. Coco Rocha už brito Jameso Conrano ištekėjo 2010 metais, vyras – buvęs modeliams skirto televizijos šou „The Face“ vertinimo komisijos narys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai