Modelis Claudia Schiffer įsigijo namą su vaiduokliais

Modelis Claudia Schiffer / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-15 15:43
Anglijos provincijoje įsikūrusi Claudia SCHIFFER (46) žino, kad jos namuose yra vaiduoklių, tačiau jie – labai draugiški ir šeimos gyvenimo netrikdo.

„Jau įpratome prie naktį pasigirstančių keistų garsų, kartais primenančių krebždesį, žingsnius ar šiurenimą, o kartais – net muziką“, – teigė vokiečių supermodelis žurnalui „Architectural Digest“.

XVI amžiaus rūmus Safolko grafystėje Claudia Schiffer su vyru britų režisieriumi Matthew Vaughnu (46) įsigijo dar prieš vestuves susižavėję ir vieta, ir statiniu, ir jo įspūdinga istorija. Coldham Hall, kaip vadinamas šis namas, yra H raidės formos – pagarbos ženklas karaliui Henrikui VIII, o vardą gavo iš jo dukros karalienės Elžbietos I: esą šeimininkai čia apsistojusią monarchę pavaišino šaltu kumpiu (angl. cold ham – šaltas kumpis).

„Be abejo, visa tai mes sužinojome vėliau. Kai ieškodami tinkamo būsto apvažiavome apylinkes, niekas nepaliko tokio įspūdžio kaip šis namas. Todėl tiesiog pabeldėme į duris ir pasakėme: „Mums čia labai patinka.“ Tuometiniai šeimininkai net nesuprato, kas mes tokie ir ko norime“, – pasakojo Schiffer. Už svajonių namą pora nepagailėjo penkių milijonų svarų sterlingų, tačiau kurį laiką dar blaškėsi tarp kaimo ir Londono. Galiausiai vis dėlto įsikūrė provincijoje ir čia augina tris vaikus – Casparą (14), Clementine (12) bei Cosimą (7).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kad šį erdvų būstą (jo plotas – apie 4000 kvadratinių metrų) teks dalytis ne tik su savo augintiniais (turi pulką šunų, kačių, vėžlių, avių ir kiaulių), bet ir su nežemiškais gyventojais, kaimynai Schiffer ir Vaughną esą įspėjo dar prieš perkant namą. Ir papasakojo, kad jame gyvena ne vienas vaiduoklis, o daugiausia bėdos pridaro vienuolė Penelope, sero Roberto Rookwoodo, kuriam ir buvo statyti rūmai, duktė. „Neilgai trukus įsitikinome, kad kaimynai neklydo: vaiduoklių čia tikrai netrūksta, – žurnalui „Architectural Digest“ tvirtino Claudia. – Tačiau namus apžiūrėjęs mediumas patikino, kad jų bijoti nereikia – šios būtybės yra labai mielos ir draugiškos. Todėl mes mielai priimame visus vaiduoklius.“ Ilgais žiemos vakarais naujieji rūmų šeimininkai – bent jau taip pasakojo žurnalistams – mėgsta įsitaisyti prie židinio, atsikimšti butelį raudonojo vyno ir... pasakoti baisias istorijas.

Vaiduokliai Safolko grafystėje – įprastas dalykas, istorijomis apie juos viliojami turistai. „Jei manote, kad Safolkas su savo žvejų kaimeliais, spalvingais Tiudorų stiliaus namais ir kepyklėlėmis yra vieta, kur gyvenimas teka ramiai, maloniai ir niekas nevyksta, labai klystate, – teigiama svetainėje visitsuffolk.com. – Po paviršiumi, panašiu į romantišką paveikslėlį, slepiasi šešėlinis pasaulis, kupinas siaubingų pasakų, kruvinų istorijų ir legendų apie vaiduoklius – tokių baisių, kad priverčia linkti net žvejų kelius.“ Esą dėl to dauguma statinių čia vainikuoja smailūs stogai – tikima, kad jie atbaido neprašytas būtybes, kurios ne visada būna tokios draugiškos kaip Claudios Schiffer ir Matthew Vaughno namuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai