Modelis Chrissy Teigen sulaukė kritikos lavinos dėl to, kad pati išsirinko savo vaiko lytį

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-26 10:55
Ilgą laiką vaikelio natūraliai susilaukti negalėję Chrissy Teigen ir Johnas Legendas skaičiuoja paskutines dienas, iki kol pasaulį išvys jų pirmagimė, kurios gyvybė užsimezgė po pagalbinio apvaisinimo procedūros. Naujame interviu žurnalui „People“ gražuolė manekenė paatviravo, kad būtent ji išrinko savo vaikelio lytį – dėl to ją pasmerkė kritikai.

„Aš priėmiau šį sprendimą, – „People“ sakė Chrissy Teigen, kuri pagalbinio apvaisinimo metu pasirinko moteriškos lyties embrioną. – Ne tik kad aš laukiuosi mergaitės, bet aš pati išsirinkau mergaitę iš jos mažyčių embrionų. Išsirinkau ją ir pasakiau maždaug taip: „Įdėkime mergaitę“.

Chrissy Teigen labai žavi tai, kaip vyrai pasikeičia, kai susilaukia dukrų: „Kokie jie tampa švelnūs, minkšti, sujaudinti – tai taip miela“.

„Aš manau, kad mane labiausiai žavėjo ir džiugino mintis, jog Johnas būtų pats geriausias tėtis mažai mergaitei, – savo sprendimą aiškino ji. – Manau, jis nusipelno mažos mergaitės, jis nusipelno to ryšio. Su laiku bus ir berniukas. Ateis metas ir jam – nebuvo taip, kad mums būtinai reikėjo išsirinkti vieną.“

Chrissy Teigen neslepia, kad po dirbtinio apvaisinimo dalis embrionų buvo užšaldyti ateičiai ir vėliau jiedu su Johnu Legendu planuoja gausinti savo šeimą.

Kritikai piktinosi, esą garsi pora žaidžia dievus ir ironizavo, kad dar betrūko, jog būtų pasirinkę vaiko akių spalvą.

Toks modelio atvirumas, kad ji pati išsirinko savo vaiko lytį, papiktino kai kuriuos dorovės sergėtojus: kritikai piktinosi, esą garsi pora žaidžia dievus ir ironizavo, kad dar betrūko, jog būtų pasirinkę vaiko akių spalvą.

Tačiau aštrialiežuvė Chrissy Teigen, su jai būdingu humoru, turėjo ką atsikirsti kritikams.

„Kokie dabar metai!? Ir jeigu ką, aš visada esu pasiruošusi atvirai kalbėti apie nevaisingumą. Kuo paprasčiau, tuo geriau! Man nesunku, – rašė ji savo „Twitter“ paskyroje. – Aš taip pat išsirinkau embrioną, kuriai patiktų mėsa, ji turėtų magiškų sugebėjimų ir kad jos kojos dydis būtų 38 ir jai niekada nekiltų problemų ieškant batų.“​

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai