Modelis Bella Hadid pasekė vyresniosios sesers pavyzdžiu – „Vogue“ pozavo visiškai nuoga

Bella Hadid / „Instagram“ (Mert Alas ir Marcus Piggot) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-17 14:36
Kasdien mados pasaulyje vis populiaresnė Bella Hadid (19 m.) pelno vieną viršelį po kito, panašiai kaip ir jos vyresnioji sesuo Gigi Hadid (21 m.).

Antradienį buvo pristatytas naujausias Bellos Hadid viršelis – „Vogue Paris“ rugsėjo numeris, kuriame Bella Hadid pozuoja drauge su „Victoria's Secret“ angelu Taylor Hill.

Bella Hadid, su „Dior“ įkūnydama mados biblijos viršelio temą „atgal prie juodos“, atrodo įspūdingai nuožmi, bet vidiniai žurnalo puslapiai pribloškia dar labiau: nespalvotose Merto Alaso ir Marcuso Piggot nuotraukose akcentuojami jos kūno linkiai.

„#išlaisvinantspenelį mūsų prancūzų „Vogue“ viršeliui su mano broliais @mertalas & @macpiggott“, – džiūgavo Bella, antradienį per „Instagram“ pasidalijusi viena tos fotosesijos nuotrauka, kurioje ji – nuoga. Jos kuklumą saugojo dvi rausvos gėlytės „strateginėse“ vietose.

„Ačiū, kad atvėrėte man akis naujai meno formai aš jus myliu! Ačiū už galimybę ir patirtį @emmanuellealt @vogueparis ir visiems už jūsų paramą #MylėkSavoKūną“, – rašė ji.

Toje įspūdingoje nuotraukoje Bella stovi pasisukusi šonu, veidą atgręžusi į kamerą, per jos nugarą laisvai krinta tamsios plaukų sruogos.

Kitoje nespalvotoje nuotraukoje modelio ir realybės šou „Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkių“ žvaigždės Yolandos Foster duktė yra atsigręžusi į objektyvą, iki pusės nuoga, pakėlusi kairę ranką virš krūtinės.

Anksčiau Bellos sesuo Gigi taip pat visiškai nuoga pozavo Mertui ir Marcui „Vogue Paris“ kovo numeriui.

Prancūziškasis „Vogue“ nėra vienintelis Bellos rugsėjo viršelis – jos atvaizdas dar puoš „Vogue Japan“, amerikietiškąjį „Glamour“ ir rusiškąjį „Glamour“.

more from @vogueparis by my brothers @mertalas @macpiggott styled by the legendary @emmanuellealt ❤️

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

Bella ❤️ @bellahadid for @vogueparis #mertandmarcus @emmanuellealt

A photo posted by Mert Alas (@mertalas) on

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai