Modelis Bella Hadid: „Kartais jaučiuosi kalta turėdama tiek daug privilegijų“

Bella Hadid/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-18 10:02
Penktadienį Paryžiuje vykusiame „Vogue“ mados renginyje pasaulinio garso modelis ir gražiausia pasaulio moterimi neseniai pripažinta Bella Hadid atskleidė, kad ją dažnai kankina kaltės jausmas.

„Jaučiuosi kalta turėdama galimybę gyventi šį nepaprastą gyvenimą. Turėti tiek daug galimybių, tačiau nepaisant to mane vistiek kankina depresija. Aš nesuprantu kodėl tai vyksta“, – pasakojo ji ir pridėjo, kad sudėtingiausias laikotarpis jai buvo tik pradėjus modelio karjerą. 

„Aš verkdavau kiekvieną rytą, verkdavau per pietų pertraukas, prieš miegą. Emociškai buvau labai nestabili, dirbdavau 14 valandų per dieną keturis mėnesius be jokios pertraukos. Tuomet man buvo 18 metų. Tiesiog norėjau šiek tiek atsikvėpti“, – sakė ji.

Rihanna
Rihanna

Rihannos prekės ženklo „Fenty“ apatinius penktadienį demonstravusi Bella taip pat prisipažino, kad eidama podiumu su apatiniais iki šiol niekada nesijautė gerai.

„Iki darbo su šiuo prekės ženklu, niekada taip puikiai ir seksualiai nesijaučiau su apatiniais“, – sakė ji. B. Hadid prisipažino, kad darbas su dainininke ir mados dizainere Rihanna – vienas malonumas.

„Ji labai pakėlė pasitikėjimą savimi, leido eiti taip, kaip noriu pati. Jaučiuosi visiškai kitokia, nes tikrai nevisuomet jaučiu meilę sau. Einant podiumu kartais mane užvaldo didžiulis stresas, netgi pamirštu kaip juda mano kojos“, – pasakojo modelis.

 

Naujausi straipsniai