Modelis Aušra Beleckaitė: „Dirbdama Italijoje sulaukiau ne vieno nepadoraus pasiūlymo“

Aušra Belickaitė / LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-24 14:51
Manekenė Aušra Beleckaitė, ne vienerius metus praleidusi Italijoje, savo karjerą pradėjo ne modelių agentūroje, o automobilių detales gaminančiame fabrike. Tačiau šiandien ji neketina slėpti – Milane, apie kurį svajoja daugelis jaunų modeliais tapti trokštančių merginų, pavojų pernelyg daug.

Jei esi labai jauna ir nepatyrusi, gali ir neatsispirti neleistinoms pramogoms, vedusiems turtingiems vyrams ar kalnams narkotikų bei alkoholio. Laidoje „Nuo...Iki“ Aušta pasakojo apie tai, kokį sandėrį jai pasiūlė agentūros savininkas ir ko, anot lietuvės, labiausiai reikia saugotis, jei nori sėkmingos modelio karjeros, o ne sulaužyto gyvenimo.

Pati Aušra atvira – jos vaikystė buvo itin liūdna ir princese ji niekada nesijautė. Tik pastaruosius dešimt metų ji gali leisti sau mėgautis tokiu gyvenimu, apie kokį anksčiau net nedrįso pagalvoti. Svajonė patekti į madų olimpą Aušrai prasidėjo Telšiuose, kur ji augo taip vargingai, jog dažnai net neturėdavo ko valgyti.

„Buvo tokių dienų, kad negalėjau eiti į mokyklą dėl to, nes neturėjau batų. Buvo tokių laikų, kad vietoje sriubytės valgydavome vandenį su kažkuo viduje ir apsimesdavome, kad tai yra sriubytė“, – prisiminė manekenė Aušra.

Aušra Belickaitė / LNK nuotr.
Aušra Belickaitė / LNK nuotr.

Baisiau už skurdą moteriai tuomet buvo patiriamos patyčios. „Negaliu patikėti, kad vaikai gali būt tokie žiaurūs dėl to, kad neturėjau pinigų, nemokėdavau prieš mokyklą susitvarkyti ilgų plaukų, kol mama dėl depresijos gulėdavo ligoninėje“, – atviravo ji.

Patyčios liovėsi tik pabaigus mokyklą. Tuomet manekenė išvyko pas seseris į Italiją. Supratusi, kad darbas fabrike – ne jai, moteris pradėjo ieškoti kitų galimybių. Modelio karjera Milane prasidėjo nuo apgavystės. Agentais apsimetę sukčiai iš Aušros išviliojo visas turimas santaupas, 3 tūkst. eurų. Žadėdami svaiginančią karjerą, jie padarė vos keletą itin prastos kokybės nuotraukų ir paprasčiausiai dingo.

„Tokių herojų ten daug, dabar juos atpažinčiau iš karto, o tuomet buvau labai jauna ir naivi. Tačiau esu Avinas, žemaitė, tad vis tiek nusprendžiau pasiekti savo“, – pasakojo Aušra.

Per vieną atranką ji atrado modelių agentūrą, kurioje dirba iki šiol. Nors sektis ten pradėjo tik pakeitus plaukų spalvą, iš brunetės tapus blondine.

Aušra Belickaitė / LNK nuotr.
Aušra Belickaitė / LNK nuotr.

Karjeros pradžioje, deja, teko susidurti ir su nepadoriais pasiūlymais. „Susitikau su vyresniu užsakovu, kuris man ir sako – galėsi turėti kokį tik nori darbą. Ir aš sėdžiu, jaučiu – kažkas ne taip. Tuoj ir paaiškėjo. Sako, turėsi man dovanėlę šiokią tokią padovanoti. Kai supratau, ko jis nori, pasidarė bloga. Ir ačiū. Išėjau lauk iš jo kabineto, stoviu, dairausi, Milano pastatai, viskas labai gražu, graži diena, bet viduje tos emocijos tokios šlykščios, šiurpas net dabar per kūną eina prisiminus“.

Kokių dar pasiūlymų sulaukė Aušra? Kodėl nusprendė grįžti? Ir kokių patarimų ji duotų merginoms, kurios atvyksta į Italiją dirbti modeliais?

Laida „Nuo...Iki“ – pirmadienį, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama