Modelis Ashley Graham tapo mama: „Mūsų gyvenimai pasikeitė į gera“

Ashley Graham su vyru Justinu Ervinu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-20 20:45
Geriausiai pasaulyje apmokama plius dydžio manekenė Ashley Graham tapo mama. Šeštadienį jai ir sutuoktiniui Justinui Ervinui gimė sūnus.

Džiugiomis naujienomis įžymybė pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Šeštadienį 6 valandą ryto mūsų gyvenimai pasikeitė į gera. Ačiū už meilę ir palaikymą visą šį laiką, Justinai“, – rašė modelis.

Naujieną, kad netrukus taps mama, A. Graham pranešė rugpjūtį. Ashley pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji kartu su vyru Justinu Ervinu parodo besilaukiančiosios pilvelį ir kartu sušunka: siurprizas. Tai išties netikėta naujiena supermodelio gerbėjams.

„Prieš devynerius metus ištekėjau už savo gyvenimo meilės. Tai buvo geriausia kelionė! Šiandien jaučiamės palaiminti, labai dėkingi. Džiaugiamės, galėdami švęsti kartu su savo augančia šeima,“ – rašė būsimoji mama.

Dar 2011-aisiais viename interviu Ashley Graham atvirai kalbėjo apie motinystę. Tąkart ji tikino, jog jie abu su vyru labai nori vaikų ir kasdien apie tai galvoja.

„Mes tikrai susilauksime vaikų. Tikimės, kad tai įvyks per ateinančius kelerius metus,“ – teigė ji.

Dar praeitų metų sausį, kalbėdamasi su žurnalo „Elle“ žurnaliste, Ashley atskleidė, kad buvimas tik moterimi ir žmona jos netenkina.

„Laimės be vaikų aš neįsivaizduoju. Man nepakanka būti tik moterimi ir žmona. Noriu būti ir mama, – atviravo A. Graham. – Tikiu, kad vaikai ateis tuomet, kai jie turės ateiti.“

Naujausi straipsniai