Modelis Ashley Graham laukiasi pirmosios atžalos: „Mes esame palaiminti“

Ashley Graham su vyru Justinu Ervinu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-14 18:27
Bene garsiausia pasaulyje plius dydžio manekenė Ashley Graham (31) pasidalijo džiugiomis naujienomis. Ji laukiasi! Žinia moteris su gerbėjais pasidalijo trečiadienio popietę savo socialiniame tinkle.

Ashley pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji kartu su vyru Justinu Ervinu parodo besilaukiančiosios pilvelį ir kartu sušunka: siurprizas. Tai išties netikėta naujiena supermodelio gerbėjams.

„Prieš devynerius metus ištekėjau už savo gyvenimo meilės. Tai buvo geriausia kelionė mano gyvenime! Šiandien jaučiamės palaiminti, labai dėkingi. Džiaugiamės galėdami švęsti kartu su savo AUGANČIA šeima,“ – rašė būsimoji mama.

A. Graham vyras taip pat neatsiliko nuo mylimosios ir savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo keliomis judviejų fotografijomis. 

„Su sukaktuvėmis! Mano gyvenimas tapo geresnis, kai tu jame pasirodei,“ – rašė J. Ervinas. 

Dar 2011-aisiais viename interviu Ashley Graham atvirai kalbėjo apie motinystę. Tąkart ji tikino, jog jie abu su vyru labai norintys vaikų ir kasdien apie tai galvojantys.

„Mes tikrai susilauksime vaikų. Tikimės, kad tai įvyks per ateinančius kelerius metus,“ – tąkart teigė ji.

Dar šių metų sausį kalbėdamasi su žurnalo „Elle“ žurnaliste, Ashley atskleidė, kad buvimas tik moterimi ir žmona jos netenkina.

„Laimės be vaikų aš neįsivaizduoju. Man nepakanka būti tik moterimi ir žmona. Noriu būti ir mama, – atviravo A. Graham. – Tikiu, kad vaikai ateis tuomet, kai jie turės ateiti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai