Modelis Ashley Graham apie gimdymą namuose: „Iš mano žodyno pradingo tam tikros frazės“

Ashley Graham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-04 21:37
Ashley Graham ir Justinas Ervinas pristatė savo naujagimį. Vienos pokalbių laidos metu garsiausias pasaulyje plius dydžio modelis kalbėjo apie gimdymą namų sąlygomis ir suteiktus berniukui vardus. Sūnų pora pavadino Isaacu Meneliku Giovanni Ervinu.

„Galiu pasakyti tiek, kad aš suteikiau gyvybę ir jaučiau viską, todėl dabar manau, kad nieko nėra neįmanomo. Iš mano žodyno pradingo tokios frazės kaip „man per sunku“ ar „su tuo nepavyks susitvarkyti pačiai“ – po 6 valandas trukusio natūralaus gimdymo proceso nebeatrodo, kad egzistuoja kas nors, su kuo gyvenime nepavyktų susidoroti pačiai“, – teigė ji.

Ashley pasirinko gimdyti namuose, baseine, todėl, kad „ligoninėje nerimas būtų ją išskraidinęs per stogą“ – Ashley Graham nemėgsta ligoninių. Justinas žavėjosi savo žmona, kadangi „vos pagimdžius baseine iš karto su sūnumi eiti į miegamąjį, anot jo, neįkainojamas ryšys, kuris susieja vaiką su mama“.

Isaaco vardą berniukui suteikė Justinas. Vyras norėjo didingo vardo savo sūnui, todėl jo ieškojo tarp Biblijos herojų.

Modelis Ashley Graham sakė, jog „antrasis sūnaus vardas – Menelikas buvo pasirinktas po jos ir vyro kelionės į Etiopiją. Šio vardo reikšmė – „išminties sūnus“, beje, pirmasis Etiopijos imperatorius buvo Menelikas Pirmasis“.

Pirmieji du berniuko vardai byloja apie praeities didybę, o trečiasis – Giovanni – atsirado, pasiūlius artimam šeimos draugui. Taip pat abiejų tėvų senelių vardai buvo Giovanni, o Justino tėvai dar ir buvo pakrikštyti šv. Giovanni bažnyčioje.

Pirmadienį modelis pasidalijo pirmagimio nuotrauka, sakydama, kad „negali sulaukti, kada mažasis Isaacas susipažins su visu pasauliu“.

Naujausi straipsniai