Modelis Aistė Andrijauskaitė tapo batelių vakaro karaliene: pristatė ekstravagantišką kolekciją

Aistė Andrijauskaitė / Rūtos Andre ir Romano Matveevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-19 10:31
Žinomas modelis, verslinininkė Aistė Andrijauskaitė teatralizuoto vakarėlio metu savo bičiulėms pristatė naujausią ekstravagantiškų batelių kolekciją.

„Idėja pakviesti bičiules tiesiog kilo iš didžiulio noro pasidžiaugti, jog turime tokią galimybę susitikti, ir, aišku, norėjosi suteikti joms progą pirmosioms išvysti bei pasimatuoti naująją kolekciją. Tiesa, ji atkeliavo iš Jungtinės Karalystės dieną prieš renginį. Po vakarėlio bateliai bus siunčiami į Rygą, kur šiuo metu vyksta Baltic Fashion Pop Up'as“, – sakė Aistė Andrijauskaitė, internetinės platformos „Aistishka“ įkūrėja.

Batelių kolekcija teatralizuotai buvo pristatyta sostinės senamiestyje unikaliame rūsyje veikiančioje dailininko Valerijaus Šatunovo paveikslų parodos „Glowing Fantasy“ fone. Ši idėja kilo A.Andrijauskaitės seseriai, žinomai fotografei ir renginių organizatorei Rūtai Andrei. „Ekskliuzyvinių batelių kolekcija harmoningai susišaukė su Valerijaus paveikslais, kurie – tokie pat ryškūs, primenantys fantazijų pasaulį“, – po renginio sakė R.Andre.

Internetinis butikas A. Andrijauskaitės buvo įkurtas maždaug prieš metus. „Po kelių mėnesių adaptacijos ir duobėtos pradžios, taip pat nelaukto niekam karantino – pagaliau jis išvydo dienos šviesą, toks koks yra šiai dienai. Tai – internetinė platforma, vienoje vietoje surenkanti įvairių pasaulio šalių augančius ir didelį potencialą turinčius dizainerių prekių ženklus“, – apie savo veiklos kūdikį šiltai kalbėjo Aistė.

Aistė Andrijauskaitė / Rūtos Andre ir Romano Matveevo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Rūtos Andre ir Romano Matveevo nuotr.

Veikli moteris sakė, jog Vilniaus mieste teikia ir paslaugą „Pasimatuok kurpaitę namuose“. Klientės gali užsisakyti patikusius modelius, kuriuos norėtų pasimatuoti: susitarus su Aiste iš anksto bateliai atvyksta į jų namus. „Patogu mamoms, ruošiantis ypatingai progai ar tiesiog norint veiklioms moterims sutaupyti laiko ir negaišti laiko vaikštinėjant po parduotuves“, – apie savo sumanytą paslaugą pasakojo A.Andrijauskaitė.

Kaip pati Aistė apibūdintų savo stilių? „Kai kas mano, jog jis ekstravagantiškas. Sakyčiau, neretai mano stilius būna berniokiškas, sportiškas arba elegantiškas, bet visada su ryškiais akcentais, įdomiais aksesuarais ar spalvota avalyne. Ir visgi, mano akimis – aš paprasta kaip dvi kapeikos“, – juokėsi žinomas modelis.

Naujausi straipsniai