Modelio Radvilės Labutytės kelionės: pavojingos atostogos, pažintis su talentais, fotosesija Dubajuje

Radvilė Labutytė ir Gabrielė Gineikaitė / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-03 11:34
Pastaraisiais metais itin daug laiko užsienyje paleidžiantis modelis Radvilė Labutytė pasakoja besidžiaugianti pažintimi su „Top To Bottom“ įkūrėja Gabriele Gineikaite. Netikėtas merginų susidūrimas Dubajuje virto įdomiu iššūkiu – fotosesija prabangiame Dubajaus mikrorajone Marina. 

„Tai turbūt buvo greičiausia fotosesija mano karjeroje!“, – su šypsena pasakoja R.Labutytė.

Ne pirmą kartą Naujuosius metus Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) sutikęs modelis pridūrė, jog niekam ne paslaptis, kad šiame musulmoniškame krašte net turistės nedrįsta vilkėti šortų ar trumpų suknelių. Todėl sprendimas įsiamžinti su gana atvirais „Top To Bottom“ drabužiais itin vietinių lankomoje bei pamėgtoje vietovėje buvo gana drąsus.

„Susibūriavusių vyrų žvilgsniai tikrai vertė jaustis nepatogiai, todėl stengiamės kuo greičiau įgyvendinti sumanymą. Dubajuje visur labai daug žmonių, tad rasti atokią vietą fotosesijai būtų buvę sudėtinga. Tačiau aplinka šiame krašte keri ir, natūralu, jog norisi iš čia parsivežti nuotraukų, kuriomis galima būtų grožėtis ne vienai“, – sakė R.Labutytė.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Pasiruošti fotosesijai merginoms padėjo makiažo meistrė iš Lietuvos Angelika Zaborovska. Su ja R.Labutytė taip pat susipažino Dubajuje.

„Šiuo metu JAE vyksta metiniai pirkinių festivaliai, daugybės prekės ženklų atstovai pristato savo kolekcijas, todėl darbo ant podiumo tikrai pakanka“, – sakė mėnesį Dubajuje gyvenantis modelis.

G.Gineikaitė iš Lietuvos žiemai taip pat persikėlė į Dubajų. Čia autorės kurti drabužiai jau pristatyti keliuose renginiuose, dar keli pasirodymai suplanuoti.

Prieš kelionę į pamėgtą kraštą R.Labutytė trumpam, po mėnesio laiko atostogų Meksikoje, buvo grįžusi į Lietuvą.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Į kelionę buvau išsiruošusi su kolege iš Singapūro. Ji taip pat modelis. Abi pernai turėjome daug darbo, todėl poilsiui pasirinkome Kankuną“, – sakė pašnekovė.

Iš pradžių merginos planavo likti kuriam laikui Meksikoje, nes sostinėje jų jau laukė keli užsakymai. Tačiau, įvertinę, jog šalyje, net ir turistų pamėgtose vietose, yra nesaugu, modeliai nusprendė keisti sumanymą.

„Paplūdimyje nė akimirkai negali pasitraukti nuo savo daiktų, o vakare išeiti į gatvę visiškai nesaugu. Nutarėme nerizikuoti ir dirbti tuose miestuose, kuriuose jaučiamės gerai“, – sakė R.Labutytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai