Modelio Kristinos Tučkutės namuose naujas augintinis – iš JAV atskraidintas retos veislės šuo

Kristina Tučkutė su Bella / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-13 11:51
Modelio Kristinos Tučkutės namuose atsirado naujas augintinis – Lietuvoje retos veislės šunytę. Kreminės spalvos nykštukinį Pomeranijos špicą Kristina įsigijo dėl dukters, kuri labai norėjo augintinio.

„Mano dukrytė yra labai didelė šunų gerbėja, kuri negalėdavo atsitraukti nuo jų vos pamačiusi. Jau šešis mėnesius ji prašydavo tėčio: „Tėveli, aš tikrai tikrai norėčiau šuniuko.“ O tėtis atsakydavo, kad apie tai galvoja. Galų gale keturių metų vaikas atėjo ir pasakė tėčiui: „Tėti, gana jau galvoti. Nupirk šuniuką“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Tučkutė.

Todėl ilgai negalvojusi šeima nusprendė įsigyti naują šeimos narį.  Pirmiausia dėmesys buvo kreipiamas į tai, kad augintinis nebūtų didelis ir turėtų mažą kūno svorį. Šeima augintinį ketina pasiimti su savimi visur, todėl reikėjo mažo, kuris galėtų su jais skraidyti.

„Susisiekėme su garsiais nykštukiniais Pomeranijos špicų ir kitų mini veislių augintojais „Teacup Puppies Store“ Floridoje (JAV). Šeštadienį tėtis nuskrido ten ir nupirko šunelį, jį atskraidino į Vieną ir padarė mums labai didelį siurprizą“, – pasakojo modelis. Anot Kristinos, dėl vardo ilgai nebuvo galvota. Vardą išrinko dukra ir pavadinimo naująją augintinę Bella.

„Bella tokia mažutė, bet turi labai ryškų charakterį. Ji žaisminga ir miela kalytė, labai lengvai rado kelią į mūsų širdis primindama, kad net mažiausias sutverimas gali padovanoti gražiausias gyvenimo akimirkas“, – pasakojo K.Tučkutė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai