Modelio Karolinos Toleikytės namuose svarstyklės stovi ties šaldytuvu

Karolina Toleikytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-06 12:13
„Norite mažiau suvalgyti, atrodyti lieknesnės? Prie pat šaldytuvo pastatykite svarstykles! Patikėkite, tai veikia geriau, nei bet kokia stebuklinga dieta ar piliulė“, - patarimu pasidalijo modeliu dirbanti Karolina Toleikytė.

Svarstykles prie šaldytuvo šeimos namuose pastatė Karolinos mama. „Kaskart, kai norisi papildomai užkąsti, norėdama pasiekti šaldytuvą, esi tiesiog priversta ant jų užlipti. Kartais, pamačius skaičius, noras užkandžiauti praeina savaime“, - pasakojo Kristina Toleikienė.

Moters patarimų paklausyti išties verta – jai 43-eji, tačiau garsaus modelio mama atrodo nepriekaištingai, o figūros, ir veido odos skaistumo jai galėtų pavydėti ir daugelis dvigubai jaunesnių. Moteris pakerėjo publiką tuomet, kai vėlyvą praėjusių metų rudenį dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės mados namų „Tiulio fėja“ pristatyme, scenoje pasirodė kartu su dukra. Garsaus modelio mama Kristina labiau priminė ne suaugusią dukterį turinčią moterį, o kiek vyresnę seserį.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu dviejų vaikų mama Inga Paksaitė-Stumbrienė nė neketino vaidinti, kad tokią liekną figūrą, kokią turi, lėmė tik tėvų genai.

„Esu jiems dėkinga už tai, tačiau ne mažiau svarbu – mityba, ir sportas... Tai man tėvai į galvą įkalė nuo vaikystės... Visa šeima stengiamės kuo daugiau judėti, ir kuo sveikiau maitintis “, - pasakojo 33-ejų moteris ir išvardijo tai, ko jos šaldytuve niekada nerastume.

„Itin liekna, lieknumu stebinanti dviejų vaikų mama, nepriekaištingos figūros”, - tokios frazės spaudoje lydi kone kiekvieną pranešimą apie Ingą. Ir visiškai nesvarbu kas aprašoma: ištaigingos šeimos atostogos egzotiškoje saloje, ar vaikų gimtadieniai. Pati Inga taip pat ne kartą viešai yra pasidžiaugusi, kad dar nebuvo tokio drabužio, į kurį ji netilptų.

Garsių moterų patarimai: ką daryti, kad atrodytumėte nepriekaištingai, kokius taškus kūne viena jų tepa specialiais aliejais, kad oda švytėtų, ir kaip reikėtų laikyti rankas pozuojant nuotraukoms, kad liemuo atrodytų it vapsvos - jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai