Modelio ir verslininkės Smiltės Bagdžiūnės gyvenime – krykštaujančios naujienos

Smiltė Bagdžiūnė / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-22 15:22
Žinomos manekenės ir verslininkės Smiltės Bagdžiūnės namuose – džiugios naujienos: su sužadėtiniu organizacijų vystymo specialistu Kęstučiu Vingiliu netrukus susilauks antrosios atžalos.

„Nors asmeniniame gyvenime daug pokyčių, bet esu labai rami ir susikaupusi. Energijos nėštumo pabaigoje vis mažiau, bet daug džiaugsmo suteikia mano pirmoji dukra. Petrai Laisvei jau treji, ji dažniausiai ir skambina „bambos mygtuką“, kai nori pasikalbėti su būsimu šeimos nariu“, – šypsojosi maloniu laukimu gyvenanti S.Bagdžiūnė.

Portalui Žmonės.lt Smiltė sakė, kad kūdikio tikisi gimsiant balandžio 1-ąją.

Moterį ne tik namuose, bet ir darbe supa vaikystės džiaugsmai: drauge su partnere Elvita Brazdylyte ji turi įkūrusi nišinių ledinukų „TUTU Spot“ studiją.

Pauliaus Gasiūno nuotr.
Pauliaus Gasiūno nuotr.

„Gimus pirmajai dukrai, leidau sau šiek tiek atsitraukti ir į viską pažiūrėti iš šalies. Tuo metu pasikeitė prioritetai, darbo organizavimo principai. Dabar, besilaukdama antrojo kūdikio, jaučiuosi kur kas ramiau, esu susikoncentravusi į darbą, jau turiu viziją, kaip galėsiu viską ramiai suderinti ir jam gimus. Nors iš pradžių ledinukų liejimas buvo tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet dabar tai regiu kaip rimtą verslą: stengiuosi mokytis, įgyti kuo daugiau naujų verslumo žinių. Noriu kaupti šią patirtį, nes kaip kitaip galėsiu vaikus išmokyti patiems susikurti stabilų finansinį pagrindą?“ – paklausus, ar pavyksta suderinti nuosavą verslą su motinyste, kalbėjo S.Bagdžiūnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai