Ypatingo privatumo savo vestuvėms reikalavusi Bar Refaeli liko nieko nepešusi

Bar Refaeli / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-20 16:08
Kilus visuomenės pasipiktinimui Izraelis sekmadienį atšaukė planus nustatyti neskraidymo zoną virš tos vietos, kur tuoksis modelis Bar Refaeli.

B.Refaeli planavo, kad per jos vestuves, kurios numatytos ketvirtadienį viename kurorte Šiaurės Izraelyje, fotografijomis ir saugumu pasirūpins bepiločiai lėktuvai, sraigtasparniai ir net karšto oro balionas, pranešė šalies žiniasklaida.

Aviacijos administracija praėjusią savaitę saugumo sumetimais uždraudė skraidymą virš tos vietos nuo 17 val. iki 2 val., bet sulaukė kritikos iš nepritariančiųjų tam, kad su modeliu būtų elgiamasi kaip nors ypatingai.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

Izraelio transporto ministras Israelis Katzas sekmadienį atšaukė minėtą sprendimą ir sakė, kad oro erdvė yra „visuomenės sferoje“ ir kad ypatingos priemonės neturėtų būti suteiktos.

B.Refaeli turi ištekėti už izraeliečių verslininko Adi Ezros viename kurorte Karmelio miške. Šalies žiniasklaida pranešė, kad buvo planuojama turėti penkis bepiločius lėktuvus, du sraigtasparnius ir karšto oro balioną.

Iš bepiločių lėktuvų tikriausiai buvo planuojama fotografuoti, o bent vienas iš sraigtasparnių turėjo atskraidinti porą į vestuvių vietą, rašė laikraštis „Haaretz“.

Transporto ministerijos atstovė negalėjo pasakyti, ar tuos planus bus leista įgyvendinti.

30 metų manekenė, kuri anksčiau susitikinėjo su aktoriumi Leonardo DiCaprio, anksčiau Izraelyje prieštaringus vertinimus provokavo dėl to, kad neatliko savo privalomosios dvejų metų karinės tarnybos.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai