Modelio Alexos Chung stilius – romantikos paieškos kasdienybėje

Alexa Chung/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 17:04
Vos britų manekenė Alexa Chung (35) atsidūrė paparacų taikiklyje, iškart pakeitė kasdienį stilių. Jis tapo ekstravagantiškesnis, ryškesnis. Alexa geba prikaustyti žvilgsnius net tuomet, kai gatvėje pasirodo su džinsais ir tamsiai mėlynu megztiniu. „Sakysite, tai nuobodžiausias kada nors sukurtas drabužis. Bet be jo neįsivaizduoju mados!“ – sako stiliaus ikona.

Valiūkiškas, net šiek tiek vaikiškas Alexos stilius įkvepia tūkstančius. Duoklę britei jau atidavė ir ryškiausi šių dienų dizaineriai, pavyzdžiui, „Mulberry“ sukūrė rankinę „Alexa“. O Britų mados apdovanojimai ją jau tris kartus titulavo Metų stiliaus ikona ir panašu, kad tai tik pradžia. Praėjusiais metais Alexa įkūrė savo mados prekės ženklą „AlexaChung“, įkvėptą ypač sėkmingo bendradarbiavimo su „AG Jeans“ ir „Marks & Spencer“.

Nėra geresnio „AlexaChung“ reklaminio veido nei pati įkūrėja. Juk visus drabužius Chung kuria vadovaudamasi taisykle, kad pirmiausia jie turi patikti pačiai. Todėl jos kolekcijoje netrūksta raukinių, kaspinų, gėlyčių, retro stiliaus apykaklių ir žėrinčių audinių.

Pačios Alexos mūza – britų aktorė Jane Birkin. Tik dėl jos Chung susižavėjo septintojo dešimtmečio stilistika, pati pradėjo rengtis tų laikų drabužiais. „Aš taip ją myliu, taip ja domiuosi, kad net pačiai ima atsibosti, – juokėsi Alexa. – Kiekvieną mielą dieną internete ieškau straipsnių apie ją, jos nuotraukų.“

Žurnalas „Žmonės UK“ žengia dar arčiau jūsų. Nuo šiol „Žmonės UK“ galite prenumeruoti sau ir savo artimiesiems Jungtinėje Karalystėje. Pasinaudokite galimybe gauti naujausią žurnalą tiesiai į namus. Daugiau informacijos rasite www.zmones.uk.

Naujausi straipsniai