Modelį pamilęs Justinas Bieberis ėmė kurti drabužius: pristato savo kolekciją

Naujoji Justino Bieberio drabužių kolekcija/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-30 17:32
„Fenty“, „Yeezy“ o dabar ir „Drew House“ – ribos tarp muzikos ir mados mados industrijų tampa vis blankesnės. Kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis prisidėjo prie gausybės muzikos žvaigždžių, išleidusių savo drabužių linijas.

Drabužių ir aksesuarų kolekcijos „Drew House“ pavadinimas kilęs nuo pilno Justino Bieberio vardo. Tik prisiekę šio muzikanto gerbėjai žino, kad Justino antrasis vardas – Drew.

Pirmosios užuominos į superžvaigždės jau kuriamą drabužių liniją atsirado dar per Kalėdas. Justinas socialiniuose tinkluose pasidalijo šlepečių su roko grupės „Nirvana“ dažnai naudojamu besišypsančiu veideliu nuotrauka.

2018-ųjų vasarį atlikėjas įteisino prekinius ženklus „The House Of Drew“, „La Maison Drew“ ir „Drew“. Pagaliau sulaukėme apčiuopiamo rezultato. Naujoji kolekcija – dedikuota gatvės madai. „Drew House“ pristato džemperius, marškinėlius bei kelnes ir visi drabužiai persmelkti 90-ųjų metų vidurio nuotaikos.


View this post on Instagram

? valley high

A post shared by Drew House (@drewhouse) on

View this post on Instagram

c u tomorrow...

A post shared by Drew House (@drewhouse) on

View this post on Instagram

???

A post shared by Drew House (@drewhouse) on

„Drew Of House“ tinklalapyje, sklityje „Apie mus“, paliktas kiek iššaukiantis aprašymas: „DREW HOUSE – tai vieta, kur gali būti savimi. Bla, bla,bla. Dėvėk, lyg tau nerūpėtų. Ateik, atsipalaiduok. K. Ate.“

Justinui Bieberius praėję metai buvo labai sėkmingi ne tik kūryboje, bet ir meilėje. Po daugeliui netikėtų piršlybų su modeliu Hailey Baldwin, Justinas Bieberis netrukus ją vedė. 

Hailey prieš keletą metų buvo pasirašiusi sutartį su agentūra „IMG Models“, kuriai priklauso ir Gigi bei Bella Hadid, Ashley Graham. Anot merginos, karjera ir finansinę nepriklausomybę nuo tėvų suteikęs uždarbis padėjo anksčiau subręsti. Dabar modelis domisi ne tik vakarėliais, bet ir dvasiniu gyvenimu. Tuo tarpu naujiems išbandymas pasiruošęs Justinas Bieberis, padedamas Hailey Baldwin, kitomis akimis pažvelgė į mada ir įgyvendino savo troškimą įkurti drabužių prekinį ženklą. 

Naujausi straipsniai