Močiutės 80-metį minėjusi O.Pikul-Jasaitienė: „Padažėme, papuošėme, atšventėme“

Oksana Pikul-Jasaitienė su močiute / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-14 12:58
Vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė mylimos močiutės gimtadienį šventė iškart po savojo. Šeimoje visuomet būdavo du gimtadieniai iš eilės. Oksana gimusi sausio 10 dieną, o jos močiutė sausio 11-ąją. Šiais metais per senolės jubiliejų netrūko puikios nuotaikos, siurprizų ir nuoširdžių linkėjimų.

80-metį šventusiai močiutei anūkė norėjo palikti tik gražiausius prisiminimus. Ilgą laiką makiažo seminarus rengianti ir aistringai grožio industrijai atsidavusi O. Pikul-Jasaitienė močiutę papuošė ir padažė.

Močiutė Adolfina yra Oksanos mamos mama. Ji šiuo metu gyvena Kelmėje.

Jubiliejaus šventėje dalyvavo daug giminaičių, netrūko šokių, muzikos ir juoko. Rungtynes kitą dieną turėjęs krepšininkas, Oksanos vyras Simas Jasaitis taip pat dalyvavo gimtadienio fiestoje. Žmonos močiutę jis aktyviai šokdino ir negailėjo jai dėmesio.

Pasidalijusi šventės akimirkomis socialinėje erdvėje Oksana sulaukė linksmų komentarų. Vienas bičiulis gyrė Simą, kad po tokio vakarėlio jis puikiai pasirodė krepšinio aikštelėje.

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai O. Pikul-Jasatienė dalijosi ir savo gimimo dienos šventės akimirkomis. Oksana su draugėmis vakarienei išsirinko prabanga ir geru skoniu alsuojantį sostinės restoraną „La Provence“. Nuostabios gėlių dekoracijos nuklojo stalą, o juokas bei gražiausi linkėjimai – šypsena papuošė O. Pikul-Jasaitienės veidą.

Oksanos vakarėlyje apsilankė geriausios jos bičiulės, atvyko ir modelis Deimantė Andriuškaitė. Dėmesio skyrė visos draugės, su kuriomis Oksana palaiko artimus ryšius. Ir nors dėl daugelį suaugusiųjų kamuojančių šeimos reikalų ir darbų kartais sunku rasti laiko viena kitai, tačiau Oksanos gimtadienio šventė buvo šventas reikalas ir puiki proga susibėgti.

Moteris besidalydama nuotraukomis neslėpė, kad merginų vakarėlis ją privertė pasijusti tarsi 18-os metų. Anekdotai ir mergaitiški pokalbiai gimimo dieną pavertė nepamirštama, jaukia ir gražiausia metuose švente.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai