MO muziejus su nauju rėmėju REWO skleis daugiau meno viešose erdvėse

MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė ir REWO vadovas Edvinas Malevskis / Ryčio Šeškaičio nuotr.
MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė ir REWO vadovas Edvinas Malevskis / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-08-26 07:51
AA

Aktyvi ir matoma MO muziejaus veikla įgauna naują pagreitį – kultūra ir menas tampa aktualus ir kitiems sektoriams. MO pasirašė ilgalaikės paramos sutartį su vienu didžiausių nekilnojamojo turto (toliau – NT) vystytojų Lietuvoje – REWO. Bendruomenių būrimas ir puoselėjimas siūlant kultūrines patirtis – vienas svarbiausių MO muziejaus ir naujojo rėmėjo partnerystės tikslų.

Dėmesys bendruomenėms 

Pasak MO muziejaus vadovės Mildos Ivanauskienės, burti ir puoselėti bendruomenes – vienas iš MO muziejaus tikslų. Ji džiaugiasi, kad šiomis kompetencijomis vis aktyviau domisi ir privatus verslas.

„MO nėra tik pastatas Pylimo gatvėje. Tiek fiziškai, tiek virtualiai keliaujame po įvairias vietas ir buriame bendruomenes. Laisvalaikio praturtinimas kultūra emociškai sudėtingu laiku ypač svarbus. Tikiu, kad bendradarbiavimo su nauju didžiuoju rėmėju REWO dėka meną naujose erdvėse atras dar daugiau žmonių. Ši parama prisidės ir prie MO tvarumo, kuris kultūros sektoriui pandemijos sąlygomis ypač svarbus“, – teigia M.Ivanauskienė.

MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Pasak REWO vadovo Edvino Malevskio, šiuolaikinių NT turto ieškančių žmonių gerovė priklauso ne tik nuo pastatų. Todėl partnerystė su lyderiaujančiu modernaus meno muziejumi Lietuvoje yra nulemta mecenatystės ir bendradarbiavimo intencijų. 

„Mums artimas estetikos jausmas. Architektūra, kaip viena meno sričių, kiekvieną dieną yra mūsų akiratyje. Daugybę kartų įsitikinome, kokia svarbi yra estetinė supančios aplinkos išraiška kiekvienam žmogui. Ateiname ne tik paremti meno kultūrai jautriu metu. Esame nusiteikę nuolatiniam kūrybiniam procesui, kurio naudą pirmiausia pajus esami ir būsimi mūsų statomų būstų pirkėjai, mūsų bendruomenė“, – teigia E.Malevskis. 

REWO vadovas Edvinas Malevskis / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Kitoks požiūris į NT projektų vystymą 

Pasak REWO vadovo E. Malevskio, šiuolaikiniams NT projektams keliami vis didesni lūkesčiai, tarp kurių tvarumas, nauda visuomenei, estetinis, emocinis ir kultūrinis pasitenkinimas.

„Šių naujų tendencijų kontekste menas ir kultūra NT vystyme įgyja naujas prasmes ir perspektyvas. Esame tikri, kad mūsų klientai vienaip ar kitaip gyvens modernaus meno kontekste ir tai yra vertė, kurią džiaugiamės galėdami suteikti šiuolaikiniam skubančiam miesto žmogui“, – teigia E.Malevskis.

 

Apie REWO:

REWO – vienas iš didžiausių NT plėtotojų Lietuvoje nuolat siūlantis novatoriškus sprendimus, kurie atitinka esamo laikmečio būsto pirkėjų ir investuotojų lūkesčius: pirmieji pasiūlė loftus, angliško tipo butus, mikroerdves bei obligacijų emisiją, kaip investicinį instrumentą.

Šiuo metu įmonė plėtoja projektus: Senamiestyje „Žygimantų 12“, Žvėryne „Žvėryno City“, Naujamiestyje „Skvero namai“, Pilaitėje „MO Garden“ ir Justiniškėse „Talino“. REWO portfelyje – tokie projektai kaip „Turniškių dominija“, „Subačiaus namai“, „Neries apartamentai“, „Sklypai Kalnėnuose“, „Ozo kvartetas“, „Nok Nok home“, „Karaliaus Mindaugo apartamentai“. 

Apie MO muziejų:

MO muziejus – gero laisvalaikio vieta, pasakojanti istorijas apie mus. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. MO aktyviai veikia ir už fizinių pastato sienų – po įvairius Lietuvos miestus ir rajonus keliauja MO parodos, edukacijos, taip pat nuolat vedamos įvairios kultūrinės nuotolinės edukacijos bei užsiėmimai.  

Europos metų muziejaus rinkimuose MO laimėjo Draugiškiausio Europos 2020 metų muziejaus titulą, skirtą už visapusišką atvirumą labai įvairioms žmonių grupėms, už šiuolaikinio meno ir šiuolaikinės gyvenimo kultūros jungtį.

MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė ir REWO vadovas Edvinas Malevskis / Ryčio Šeškaičio nuotr.