MO muziejus šiuo metu lankytojams siūlo specialią naujieną – #menasnaMO

PAMOKA
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-18 13:26
Norintiems gero ir prasmingo turinio MO muziejus šiuo metu, kai dauguma lieka namuose, pristato specialią rubriką – #menasnaMO.

Joje 90-ųjų parodos video dokumentacijos, parodos „Mekas mirksi geriau“ kūriniai su pristatymais, įdomiausius MO kolekcijos kūrėjus pristatanti „paMOka" ir kitas įvairus turinys.

„Norėdami, kad namuose praleidžiamą laiką žmonės išnaudotų kokybiškam ir įdomiam turiniui, pradėjome specialią rubriką #menasnaMO. Norime sudaryti galimybę lankytojams įkvėpimo semtis net ir tada, kai jie negali lankytis muziejuje – jis atviras virtualioje erdvėje”, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Specialus naujos rubrikos turinys yra prieinamas nuotoliniu būdu MO muziejaus internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose. O norintiems gauti visas MO naujienas viename pakete, rekomenduojama užsisakyti MO muziejaus naujienlaiškį. Tai galima padaryti ČIA.

Šiuo metu jau yra išsiųsti 2 naujienlaiškiai, kuriuose įvairios istorijos, video medžiaga, pamokos, o tik  prenumeratoriams siūloma ir speciali dovana – kaskart vis kita telefono ekrano užsklanda.

Sulėtėjus tempui, menas atkeliauja namo.

Naujausi straipsniai