MO muziejuje – „Discoteque“ dainos instaliacija: lankytojai kviečiami pratęsti geltonosios bangos šventę

„The Roop“ MO muziejuje
Šaltinis: Žmonės
AA

Geltonoji banga gegužės mėnesį nusirito per Lietuvą ir Europą su „The Roop“ daina „Discoteque” ir jos klipu. Tačiau kodėl vienas svarbiausių šios dainos vaizdo klipo akcentų instaliuotas MO muziejuje?

Daina „Discoteque“, jos klipas ir dalyvavimas Eurovizijoje, kaip teigia grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, yra šventė, kurios nepamirš ne tik jie, bet ir visa Lietuva. Taigi šios dainos vaizdo klipo instaliacija MO muziejuje tampa įžanga rugsėjo 4 dieną MO muziejuje atidaromai naujai fotografijos parodai „Permainų šventė“. 

„The Roop“ MO muziejuje

Šventė, kurios nepamirš

„Discoteque – daina, sukėlusi geltonąją bangą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Ji sujungė įvairaus amžiaus ir įsitikinimų žmones. Geltona spalva, simbolizuodama viltį ir šviesą, atkreipė dėmesį į mažą šalį – Lietuvą. Tai buvo permainų šventė, parodžiusi, kad galime būti vieningi“, – teigia Vaidotas Valiukevičius, „The Roop“ lyderis.

„Šventė, kurios nepamirši“ – MO muziejaus lankytojų, MO komandos siųstų nuotraukų ir pasakojimų ciklas, kuriuo MO dalijasi šią vasarą ruošdamasis naujai fotografijos parodai. „Discoteque“ daina, jos istorija, klipas ir Eurovizija – šventė, kurios nepamirš ir „The Roop“, ir dauguma lietuvių. 

„The Roop“ MO muziejuje

Pagrindinis klipo akcentas – MO muziejuje

„Discoteque“ ir geltona spalva šią vasarą tapo ne tik „The Roop“, bet ir visos Lietuvos įvaizdžiu. O kaip atrodė dainos klipui kurta scenografija, tapusi šokių aikštele, bus galima gyvai pamatyti ir išbandyti MO muziejuje.

„The Roop“ MO muziejuje

Instaliacija yra galimybė dar kartą prisiminti bei pratęsti geltonosios bangos ir „The Roop“ šventę muziejuje, o taip pat nusifotografuoti arba netgi sušokti pagal šią dainą pačioje instaliacijoje. Ji MO muziejuje veiks nuo rugpjūčio 30 dienos.

Pamatykite, kaip atrodo instaliacija MO muziejuje:

Daugiau fotografijų ir istorijų – nuo rugsėjo 4 dienos

Norintys pamatyti ir „Discoteque“ instaliaciją MO muziejuje, ir sužinoti daugiau apie šventes, jų metu vykstančias permainas ir tai įamžinusias fotografijas kviečiami į parodą „Permainų šventė“.

Šį savaitgalį parodą MO atidarys dviejų dienų kultūros festivaliu – MOratonu. Detali MOratono programa čia: rugsėjo 4 d. ir rugsėjo 5 d. čia.

Paroda „Permainų šventė“ bus pirmasis bandymas Lietuvoje į šventę pažvelgti taip plačiai – ką, kaip ir kodėl šventėme bei švenčiame ir kaip tai fiksuojama fotografijoje.

Skaitykite daugiau