M.Katlerio sužadėtinei A.Kabašinskaitei įteiktas teisės magistro diplomas: „Kelias buvo tikrai ilgas“

Aistė Kabašinskaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vilniaus universiteto Centrinių rūmų ansamblio Didžiajame kieme antradienį įvyko iškilminga diplomų teikimo ceremonija. Teisės magistro diplomą atsiėmė ir Aistė Kabašinskaitė (26), komiko Manto Katlerio sužadėtinė.

„Jaučiuosi pakylėta ir labai džiaugiuosi pagaliau savo rankose laikanti magistro diplomą. Šis kelias buvo tikrai ilgas“, – portalui Žmonės.lt komentavo Aistė Kabašinskaitė, kuri teisės mokslus Vilniaus universitete krimto penkerius metus.

Mergina pasakojo, kad savęs pažinimo kelias profesinėje srityje buvo gana vingiuotas. Po mokyklos baigimo ji pasirinko žurnalistikos studijas ir išvyko studijuoti į Didžiąją Britaniją. „Deja, laimės užsienyje neatradau ir jaučiausi be galo svetima. Būdama ten suaugau ir dar po kelerių metų supratau, ką iš tiesų noriu studijuoti“, – pasakojo Aistė.

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris / Dariaus Kučio nuotr.

Grįžusi į Lietuvą A.Kabašinskaitė pasirinko teisės studijas Vilniaus universitete. Mergina atskleidė, kad jau studijų metu ji krovėsi patirčių bagažą dirbdama aviacijos įmonėje jaunesniąja teisininke, o vėliau ir teisininke kitoje įmonėje.

„Patirtis buvo tikrai labai įdomi. Dirbau ir su aviacijos teise, su asmens duomenų apsauga, įvairiais startuoliais bei tarptautinės teisės srityje. Nors šiuo metu darbo neturiu, kadangi visą savo dėmesį norėjau sutelkti į mokslus, vasaros pabaigoje planuoju vėl grįžti į darbus ir daryti tai, ką sugebu geriausiai“.

Aistė Kabašinskaitė / Socialinių tinklų nuotr.

Garsiojo komiko Manto Katlerio sužadėtinė juokavo, kad šou pasaulis jos tikrai netraukia, nors jis yra visai šalia jos. Pasak merginos, pasirinktu profesiniu keliu ji yra patenkinta, todėl blaškytis neketina. „Esu įsitikinusi, kad einu teisingu profesiniu keliu ir šou pasaulis ne man“, – sakė ji.

A.Kabašinskaitė prisipažino, kad ruošiantis baigiamiesiems egzaminams bei rašant magistrinį darbą sulaukė didelio Manto ir kitų artimųjų palaikymo. Mergina neslėpė, kad tai buvo sunkus etapas, pareikalavęs daug ištvermės ir pastangų.

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris (11 nuotr.)
+5

Vis dėlto, Aistė sunkumus įveikė ir šiuo metu savo rankose laiko teisės magistro diplomą. Kai studijos baigtos, dabar jos laukia malonūs įkurtuvių rūpesčiai. Mergina kartu su sužadėtiniu M.Katleriu netrukus persikels gyventi į naujai įrengtus namus Vilniaus centre.

Aistė Kabašinskaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Skaitykite daugiau